Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Galaxist, tejutrendszert,...

Galaxist, tejutrendszert, bolygókat, embert, állatot mindent ISTEN a Mi Atyánk teremtett?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 02:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

'Jól csak szívével lát az ember.'


Ekkora baromságot csak azt tud leírni aki képtelen vagy lusta a reáltudományokhoz, amiknek az bizonyítható eredménye pontosan ellentétes azzal amit az ember intuitíve (= a szívével) gondol.

2022. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Anyánk*

Igen, így is mondhatni, bár a teremtés egy folyamat és isten a folyamaton felül létezik.

2022. márc. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
#10 miért lenne 2 dimenziós? Egy kupola miota 2 dimenzio? Azert mert nem gombolyu a föld még nem kell mergelodni...
2022. márc. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
7%

A reáltudományok nem ismernek engem, nem tudják megbocsátani az összes bűnömet és meggyógyítani az összes betegségemet. Arról nem is beszélve, hogy nincsenek velem a problémáimban, küzdelmeimben és nem oldják meg azt. Nem adnak békességet, feltétel nélküli szeretetet, elfogadást, örömet ...

Jézusban mindezt megkaptam. Jó Hozzá tartozni, a győztes csapat tagja lenni.

Boldogok a tiszta szívűek, mert ők meglátják Istent.

[link]

2022. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Giselle ha Isten és Jézus ennyire jó hogy lehet hogy a bibliában nem volt őszinte jó cselekedetük? (legalábbis az ezt kérdező kérdés alatt eddig semmilyen jó cselekedet nem került elő)
2022. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted isten gyógyítja meg az összes betegséged akkor legközelebb majd ne vegyél be gyógyszereket csak imádkozz. Vagy ha valamelyik rokonod beteg akkor ne vigyétek orvoshoz, hiszen végülis elég az ima is.


A reáltudmányok valóban nem ismernek téged, mert nem személyek. Te viszont nem a biblián keresztül írsz a GYK-ra, nem a biblián keresztül telefonálsz, nem a biblia alapján épített házban laksz, nem a biblia alapján fejlesztett laptopon gépelsz, nem az alapján fejlesztett gyógyszereket szedsz, nem az alapján tervezetett autóban utazol, nem az alapján épített házban laksz stb


Szóval ja, jó a mesekönyv, de azért nem árt ha az ember nem csak a szívével lát...

2022. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Fiúk átüzentem a túlsó partra. A világ több, mint aminek látszik.

Engem az Igazság szabaddá tett ezektől az okoskodásoktól.

Már nem azt mondom, hogy az Igazság odaát van, hanem Benne vagyok!!!

Legyetek áldottak!

2022. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"A reáltudományok nem ismernek engem, nem tudják megbocsátani az összes bűnömet és meggyógyítani az összes betegségemet. Arról nem is beszélve, hogy nincsenek velem a problémáimban, küzdelmeimben és nem oldják meg azt. Nem adnak békességet, feltétel nélküli szeretetet, elfogadást, örömet ..."

Tévedsz, Giselle, a tudomány ezt mind tudja.

Persze némelyiket nagyon nehezen, ezért vannak más területek, amelyek ezzel foglalkoznak.

Egy kivétel van: a feltétel nélküli szeretet.

Az egy betegség, és nagyon ritka.

Te is feltétellel szeretsz mindig.

2022. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Drágáim én Isten hegyére szeretnélek felhúzni Titeket, ahol a hegy csúcsán megtapasztalhatjátok az Isten feltételek nélküli szeretetét. Különben mindenkit feltételek nélkül tudok szeretni, mert ez az Isteni rész bennem van azóta Istenből, hogy volt részem megtapasztalni ezt a szeretet.

Igen ennek a szerelemnek, szeretetnek a betege vagyok. Élvezem....végre élek... Az Élet van bennem.


Nem nagyon voltam azóta orvosnál- egyszer, max fogorvosnál inkább ... Gyógyszert is ritkán szedek, egy kezemen meg tudom számolni 20 év alatt hányszor kellett coldrexet szednem...


Békéljetek meg Istennel! Gyertek fel a hegytetőre, itt nincs csata: béke van, nyugalom és szeretet.


Áldjon az Úr Jézus Krisztus Benneteket!

2022. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"Drágáim én Isten hegyére szeretnélek felhúzni Titeket, ahol a hegy csúcsán megtapasztalhatjátok az Isten feltételek nélküli szeretetét."


>Akkor ennyi erővel én pedig a szekularizmus völgyébe szeretnélek elvinni téged. Hogy igyál egy kicsit a természettudomány forrásából, megízleld a szkeptikus gondolkodás gyümölcsét, és sétálj egyet önállóság útján, amikor nem támaszkodsz semmilyen istenre, hanem magad oldod meg a dolgaidat.


Nem szeretnéd, a hegyen akarsz maradni? Ám legyen, de ne akarj senkit erőszakkal felrángatni, ha te sem jössz le a völgybe.

2022. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!