Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Galaxist, tejutrendszert,...

Galaxist, tejutrendszert, bolygókat, embert, állatot mindent ISTEN a Mi Atyánk teremtett?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 02:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Hát most éppen itt vagyok a völgyben....

A vallás topikban

gondoltam tudok segíteni azoknak, akik keresik az Igazságot.

A természettudomány nem halt kereszt halált értem, nem váltott meg a gonosztól.... mire mennék vele?

Meghagyom az okos embereknek.


Jézus szeret Téged!

2022. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"A természettudomány nem halt kereszt halált értem, nem váltott meg a gonosztól"


Jézus miért tette?

Isten meg tudta volna tenni ugyan azt anélkül is hogy Jézusnak meg kellett volna halnia. A halála teljesen fölösleges volt.


Ezenfelül nem is volt áldozat. Számára ez olyan volt mintha haza mennél egy rossz helyről. Akkor hol itt az áldozat?


Tehát az embereknek nem tett jót azzal hogy kereszt halált halt mert enélkül is meglehetett volna tenni a "váltott meg a gonosztól"-t.


Akkor mire is mentél az ő kereszthalálával?

2022. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem Giselle, te nem a völgyben vagy. Te továbbra is a hegyről beszélsz (a vallás rovatban eleve vallási témák vannak inkább). Akkor lennél a völgyben, ha félretennéd a vallást, és szekulárisan élnél egy ideig, például 1 hónapig legalább.


A természettudomány kiszélesíti az ember látókörét. De ha tágabb értelemben vesszük, akkor a tudomány és a technológia kényelmesebbé tette az ember életét. Jézus kereszthalála után nem lett könnyebb az élet, a vallás hanyatlásával és a tudományok előtérbe helyezésevel lett az.


A hegyen meg már voltam, de önként jöttem le onnan, és nem is szeretnék oda visszamenni.


"Meghagyom az okos embereknek."


Te nem szeretnél okos ember lenni?

2022. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
34%

Szabad vagyok! Nem vagyok elválasztva Isten szeretetétől. Minden értelmet felülhaladó békéje honol a szívembe. Ő a boldogságom forrása. Örök életem van, Menny az otthonom..

Sorolhatnám....


Őt ismerni mindennél többet ér.


Ő egy olyan barát, aki biztat, bátorít. Isten velem, ki ellenem. Erős vár.

Az összes "boldog mondást" értem, élem, élvezem!

2022. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Giselle tehát csak egy újabb hazug provokátor vagy. Unalmas a fajtád.
2022. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd Giselle, én nem tudom, komolyan gondolod-e azt, amit írsz. Ha igen, akkor én ezt semmiképp nem nevezném jó dolognak, mert az írásodból kifolyólag erősen érzelmi alapú a vallásod, ami kihatással van a gondolkodásodra is.


Tégy amit akarsz, én nem akarlak kitéríteni, de vedd figyelembe, hogy nem mindenkinek az a jó, ami neked. Én voltam keresztény, és nem akarok visszamenni abba a vallásba. Azt meg még jobban nem szeretném, hogy a kereszténységnek azt a típusát gyakoroljam, amit te is gyakorolsz.

2022. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Legyen a Ti hitetek szerint 😂🤗
2022. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Ön elmebetegnek tetszik lenni?
2022. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"megtapasztalhatjátok az Isten feltételek nélküli szeretetét"

Khm... jó pár feltétele van. Olvass Bibliát.

2022. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!