Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed? Neten olvastam

Mi a véleményed? Neten olvastam

Figyelt kérdés
Nem hívőknek! Kérlek szánj 3 percet , ennek elolvasására! Mikor téged meg akartak "tèríteni" a mar hívő emberek, akkor a bűneidre mutatnak rá leginkább azok hogy hagyd el saját kívánságaid, utadat és Élj Bibliai Isteni parancsolatok szerint. De sokan sértve érzik magukat, mert az ő életük, nem hívők élete tisztább mint a hìvőké. És ha nem is szemtől szembe de megjegyzik: ez akár engem jó útra téríteni, hiszen az én életem tisztább mondja a nem hívő.. és bizony igaz vannak olyan világi emberek akiknek erkölcsösebb az élete mint sok hívőé. No de a megtérés nem csak erkölcsre kell rá mutatni hanem arra giga a Megváltó Úr Jézus megváltani jött életét áldozva, borzalmas testi, lelki szenvedést majd halált elszenvedte hogy jogot adjon nekünk mennybe jutáshoz . Ezt a jogot, kiváltságot erkölcsös életmóddal nem lehet megszerezni, és nem is amiatt kapjuk meg a mennybe való menetelnek jogát hanem tudunk kell hogy mi egy olyan világba születtünk bele amely, ellenséges,viszonyban van a Teremtő Istennel, az egy igaz Élő Istennel akk a Mi Mennyei Atyánk, ugyan is aki jól érzi magát e világban, mert egészséges, sikeres, és minden jól megy neki, és ezért semmi baja e világgal, annak azt mondja Mennyei Atyank:János 2:15 Ne szeressétek a világot, se azt, ami a világban van. Ha valaki szereti a világot, abban nincs meg az Atya szeretete. Tud meg e világ a Sátán hatalma alatt van. És ellensége Mennyei Atyánknak. És mindenki aki még szereti a Sátán világát: Jakab 4:4Parázna férfiak és asszonyok, nem tudjátok-é, hogy a világ barátsága ellenségeskedés az Istennel? A ki azért e világ barátja akar lenni, az Isten ellenségévé lesz. Ha mégis le leplezett az Evangélium, kik elvesznek hát kik azok akik elvesznek/halál után pokolba jutnak/ kikben e világ Istene megvakította a hitetlenek elméit, hogy ne lássák a Krisztus dicsőséges evangyéliomának világosságát, a ki az Isten képe. E világ Istene: SÁTÁN. ő megvakitja az embereket, bogy ne ismerjék fel, ne lássák, hogy bűnösnek és Isten Fiával a Megváltó Úr Jézussal Szövetségre kell lépniük. És az ellenség oldaláról át kell állni az Úr oldalára. Akik nem hívők, de jó emberek sajnos tudatlanul is de a Sátán oldalán állnak és ellenségei Istennek. Kérlek ne csapd be magad. Rajtam keresztül Isten kér téged hogy térj meg bűneidből fordulj el onmagadtol még ha csodálatos is ha olyan életet élsz ami bűn. Mert kárhozat lesz a vége a halál után. Áldjon az Úr mindenkit. Antoni Pál , pásztor.
2022. márc. 28. 21:32
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%

Butaság.


De minek olvashatsz ilyeneket?

2022. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ettől nem lettem hívő, az tuti.
2022. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
a troll
2022. márc. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
A kérdés elvileg az, hogy mi a véleményem? Tégnyeg kíváncsi vagy a véleményemre, vagy csak térinteni akarsz? Utóbbi esetben nem ezt a platformot kerested...
2022. márc. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
80%

#3


Igen ő az. Akik régóta járnak a rovatba, azok tudják, hogy ki írta ki ezt a kérdést. 😂


Érdekes, hogy privátban írogat megint, bár most nem írt sértőt, csak ott reagált az #1-es kommentemre. De most le is tiltom, mert nem vagyok rá kíváncsi.

2022. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Röviden leírom, ha valaki nem tudná végigolvasni: "térj meg, különben a pokolra vágunk, akármilyen erkölcsös is vagy".

Hát, ez nem valami szép dolog, és ez az isten, aki ilyen, az nem kedves.

2022. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
90%
Már megint kezdődik, nem unod még? ennyi erővel mindenki pokolra jut 1-2 embert kivéve.
2022. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
26%

Mivel a több éves gyötrelemes fejfájasom szinte levitt a pokolba, de Jézus megszólított, meggyógyított. Higgyétek el eszemágában sincs a pokol felé tartani. Végtére is tudom azóta , hogy a Menny az otthonom.

Egyszer csak eljut a Ti szíveitekbe is ezaz Isteni szeretet, ha itt vagytok a vallás topikban..

Csak Jézussal kell találkoznotok!

2022. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
#8 Remélm mennybe jutunk
2022. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Hívőként az a véleményem, hogy ő is csak az "Isten megbocsát, és bűnösök maradunk" hamis és erejétől megfosztott evangéliummal találkozott, és ezt hirdeti. Ha egy nem hívő tisztább életet él, mint egy hívő, ott óriási bajok vannak.


Akkor miért jött Jézus és miért halt meg a kereszten? Jézus az "Isten Báránya, aki elveszi a világ bűneit", és aki "megszabadítja az Ő népét annak bűneiből". Jézus nem csak megbocsátja a bűnöket, hanem meg is tisztít belőle, hogy utána szentül és tisztán éljünk.


Egy hívő ember életében különböző érettség szintek vannak. Vannak a csecsemők, akiket több helyen csak fiacskáknak nevez a Biblia. Ők a bűnökkel küszködő, bukdácsoló hívők. Őket még újra és újra emlékeztetni kell az evangélium üzenetére, mert nem értik a lényeget (lásd pl. 1 János 1 vége - 1 János 2 eleje. Vannak az ifjak, akik már erősek az Úrban, megmarad bennük Isten Igéje, és legyőzték a gonoszt. Rajtuk már nem uralkodik a bűn. Viszont még nem érett felnőttek, a gyermekkor és a felnőtté válás között vannak. Ők már engedelmesek, megteszik, amit Isten kér tőlük, de még noszogatni, fegyelmezni kell őket. És vannak az érett felnőttek. Akkor válik valaki felnőtté, ha lezárult a nevelő, fegyelmező időszak az életében! Már önmagától tudja, hogy mi a dolga, és megteszi. Engedelmes Istennek, és rá már lehet számítani, rá lehet bízni dolgokat. Feddhetetleneknek is nevezi őket a Biblia. Sajnos kevesen vannak, akik tudják, hogy mi ez, pedig gyülekezeteket vezetnek, tanítanak. Amikor az újjászületés témája felmerül, tőlük is megkérdezhetné Jézus, mint Nikodémustól, hogy:


"Izráel tanítója vagy, és nem tudod ezeket?" (János ev 3)


Nem értik ezeket a szavakat sem:


"Tudjuk, hogy valaki Istentől született, nem vétkezik: hanem aki Istentől született, megőrzi magát, és a gonosz nem illeti őt." (1 János 5)


"Tudjuk" - János tudta, és azok is, akiknek írta a levelét. Aki sosem élte még ezt át, az csak kimagyarázni fogja, hogy miért nem azt jelenti ez, ami oda van írva...

2022. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!