Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az Orosz Ortodox Egyház feje, Kirill Pátriárka teljes mellszélességgel támogatja Ukrajna invázióját?

Figyelt kérdés
Kirill szerint ez egy keresztes háború, aminek tétje, hogy szembe szálljon az orosz ortodoxia a dekadens Nyugattal, ahol LMBT és hasonló dolgok vannak.

2022. ápr. 16. 21:41
1 2
 11/16 KZitus ***** válasza:
63%

Ti most ketten pontosan azt teszitek amit az oroszok és ukránok tesznek egymással. Hűek vagytok a vallásotokhoz 😢 egy valláson belül "ölitek" egymást, mint a szomszédotokban. Na ezért fog ennek a világrendnek véget vetni Krisztus hamarosan. 😢 Fájó látni két embert így marni egymást.

Miért nem tudjátok legalább ezt figyelembe venni a beszélgetésetekben is?: "És ahogy akarjátok, hogy az emberek veletek bánjanak, ugyanúgy bánjatok ti is velük." Lukács 6:31

2022. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szent református vallás... XD Tanulj meg románul hazátlanka, és ne azt a nyelvet használd, aminek a népét gyűlölöd!
2022. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

21.: Nagyon szívesen vitázok bárkivel, sosem zavart, ha valaki valamit másként gondolt, mint én. Anjucta azonban más... A GYK egyik leggonoszabb embere, semmi keresztény nincs benne, ha most látnám először azt hinném, hogy csak egy troll, de nem, ő sajnos tényleg közveszélyes. Mea culpa nem pszichopata, annyira nem okos, de bőven szociopata. Az örökbefogadóiról is undorítóan nyilatkozott, mások potenciális elítélésén jár az esze, imádná, ha élet-halál ura lehetne, és ő hánytorgatja fel a katolikusok szexuális bűncselekményeit, ő, aki nők megerőszakolásával majd az áldozatok büntetésével egyetért, meg itt élvezkedik a háborúra hosszasan és nyilvánosan. Ilyen "ember" ez az anjucta.


Jah és: SOSEM támadtam volna be a családi státuszával, de amekkora szociopata, tényleg jól járt a vér szerinti anyja, hogy elmenekült messzire. Erre a mértékű gonoszságra nincs kifogás egyszerűen. Próbáltak rá sokan hatni szépen, érvekkel, de ez a lény egyszerűen a gyűlöletből él, az eteti egyedül. Sajnálok mindenkit, aki a való életben a környezetében él, viccen kívül zárt osztályon lenne a helye. Lehet mondani, hogy szegény nem túl okos. Igaz, de ezt a gonoszságot az én gyomrom már nem veszi be, és ahogy elnézem, az övét már senki sem. Okkal olyan rossz a híre, amennyire.

2022. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

"Ti most ketten pontosan azt teszitek amit az oroszok és ukránok tesznek egymással. Hűek vagytok a vallásotokhoz"

Hűek a vallásukhoz? Miért? Talán azt gondolod, hogy a vallásuk miatt vitatkoznak? Szerintem azért vitatkoznak, mert egyik egy pszichopata a másik pedig kicsit túlreagálja és helytelen stílusban akarja helyre tenni. De ennek mi a fene köze van a vallásukhoz? Ha az ördögtorony követője keveredik vitába, akkor ő is hű a vallásához? Mert már láttam jehovást is hasonló hevességgel beszélni. Hű volt vallásához ő is?

2022. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, 14-es! Valóban elragadtattam magam, nem vagyok rá büszke (főleg így húsvét másnapján) de rosszul vagyok ettől az alaktól. Ha itt van még és olvas jól jegyezze meg, hogy mindig a szemére fogom hányni, ha itt éli ki a szociopátiáját! Kezeltesse a beteg elméjét!
2022. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem Kirillről nyílván lesújtó, de az az érdekes, hogy még az orosz papok között is akadt párszáz bátor, akik aláírással tiltakoztak a békéért.

Amúgy az ortodox egyház számára komoly presztízsveszteség, hogy így interpretálja azet a háborút... akár 50 millió hívet is elveszthet így, egycsapásra

2022. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!