Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűn az ha ilyen módon más...

Bűn az ha ilyen módon más társát kívánom?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy tegyük fel az insta vagy a TikTok feldob egy jó csajt. Én őt elkezdem kívánni. Utánna megtudom, hogy pasija van, akkor bűnös vagyok? Természetesen ha a pasi is rajta lett volna akkor nyilván nem kívánom, mert tudom hogy bűn

2022. máj. 13. 22:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, hogy kicsit be vagyok stresszelve, hogy mielőtt elkezdeném kívánni nézegessem a profilját hogy van-e pasija!? Ez kicsit beteges nem?
2022. máj. 13. 22:23
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De. Ez az egész kérdés beteges.
2022. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem én fogom ezt megmondani, de én nem tenném. Teljesen felesleges stírölni a csajokat. Semmi értelme nincs, mert még csak beszélgetni sem tudsz velük. Csak csorog az ember nyála, de nem megy vele semmire. Én csak úgy nézném őket, ahogy azt szemtől szembe is vállalni tudnám.
2022. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy 16 éves srác vagyok, ez lemaradt
2022. máj. 13. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezért fogan mindenki bűnben.
2022. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
igen de akkor is ha nincsen neki ura, viszont ez az érzés természetes, a lényeg, h engeded e azt hogy eluralkodjon rajtad, ezt nem szabad hagyni
2022. máj. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha kívánod, az még nem bűn.

Ha már TUDOD, hogy társa van, és MÉGIS el akarod szakítani tőle - na, EZ a bűn!

2022. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

itt a hatos mint nulláztok le gyökszik ennyire nem ismeritek mi van a Bibliában?


ha ezt lepontozzátok le akk a Bibliát pontozzátok le csak szólok de ti tudjátok

2022. máj. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

A lányok bár mutogatják magukat, de hidd el egy tartós kapcsolatban épp az ellenkezőjét szeretnék, hogy ne csak a testüket szeresse a férfi.


(Ezért a legegeszségesebb személyesen találkozni velük. De ha beizzitod magad a testükre, akkor lehet nehezebben tudsz elbeszélgetni velük.)


A Biblia azt űzeni, ne bízzál a hiábavalóságokban.


Az viszont teljesen egészséges, hogy ébredező lényed körbenéz.

2022. máj. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#9 Jaj ne, lepontoztam a Bibliát:(((
2022. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!