Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Folyton csalódom az emberek...

Zenon kérdése:

Folyton csalódom az emberek viselkedésében, és minden nap azt kívánom, bár ki sem kellene mennem közéjük?

Figyelt kérdés

Valahogy olyan érzés fog el, amikor az utcán sétálok, és látom az arcokat, hogy egy megmagyarázhatatlan ellenérzés születik bennem. Valahogy idegennek érzem magam az emberek közt. Kívülállónak. Lehet túlreagálok dolgokat, de képes vagyok hatalmas csalódásnak venni egy elejtett flegma választ a boltos csajtól, a hisztiző kisgyermeket elnézve, aki az anyját rángatja, a cigiző tizenévesek hetyke stílusát, meg ahogy mindenki csak a telóját nyomkodva se kép-se hang elvan egymás mellett. Valahogy mindekiről sugárzik a gőg, a magabiztosság, meg úgy "én mindent jobban tudok nálad".

Olyan, mintha ősember lennék ebben a modern társadalomban. Egyszerűen nem találok közös hangot, nem érdekelnek a modern dolgok sem.

Állandóan az jár az agyamban, hogy én rossz korba születtem. Rossz időben.Miért van ez?



2017. márc. 19. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

A szívemből szóltál!

Mindenben egyetértek. És ezt a kérdést én is feltehetném.:/

2017. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%

Más az értékrended...normális és hagyományos értelemben;)

Sokan fel sem fogják azt, hogy a sok idióta kütyü batkodása egész nap, semmilyen értelmes-hasznos dologra nem jó igazából.Néhány fontos dolgot meglesni még oké.

10-20 év múlva feleszmélnek majd, hogy nincs senki, aki rájuk mosolyog még a kütyüből sem vagy fogja kezét, ha lesz is valakijük, mert az is csak a vackot bámulja :D


Láttál már párocskát facén veszekedni élőben? Egymástól 50 méterre írogatnak egymásnak, a személyes megbeszélés helyett:DDDD


Kevesen vannak, akik még szívesebben odaszólnak a szomszédnak, hogy miként vagy, mi újság veled öregem!Pedig tök jópofa és emberi egy kapcsolat ez.Ma ugye küldik a kis üziket a buta fejekkel és letudva ez az "adat" is mára.

A 40-től jobbára az emberek még szívesebben beszélgetnek és köszönnek, én ezt tapasztaltam és nem hátsószándékkal, mert kell valami.Néha egy kis köszönésből akár 1 óra duma is lesz, amit nem bán senki sem:) A baj, hogy e kortól is még odébb vagyok és a kortársak defektesek...

1 órás írogatás kütyün...áááá.


Gondolom városban vagy...ott ez az "élet".Vidéken még vannak emberek, akikre ez még nem jellemző.Nem is véletlen, hogy ott horgonyzok, mert a felszínes zombikból elegem lett:)

Rossz helyen éldegélsz szerintem talán.

2017. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szóltál már valaha is valakinek kedveset?
2017. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez azért van mert van valami komoly pszichés problémád.


Irány a pszichológus.

2017. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lucifer


Ismerlek, és felesleges trollkodnod velem. Persze, hogy igen. Nincs bennem gyűlölet. Egyszerűen nem kompatibilis a szemléletem az átlaggal, avagy a jelenlegi kollektív gondolkodásmóddal.


4-es


Felesleges dolognak tartom, főleg azért, mert magam is elég jó analizáló képességgel rendelkezem, és tudom, hogy ez nem egy elkoszolt üveg, nem módosult tudatiállapot.

Egyszerűen egész életemben ilyen voltam, így láttam a világot. Ha bolond lennék, akkor nem lennének olyan szituációk, amik engem igazolnak. Szóval hiába cserélnék szemüveget, a világ akkor is torz nekem.

2017. márc. 19. 22:44
 6/7 anonim válasza:
azt hittem egyedül vagyok, de akkor örülök, h nem :D
2017. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mintha én írtam volna. Értetlenül állok a világ előtt... Örülök, hogy ezzel nem csak én vagyok így.
2017. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!