Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit Gyülisek! Mi a véleményete...

Hit Gyülisek! Mi a véleményetek Novák Katalin köztársasági elnökké választásáról?

Figyelt kérdés

Néhány hónappal ezelőtt Németh Sándor egyértelműen kifejtette, hogy Isten a férfiakra bízta a politizálálást, és hogy a Sátán az, aki ezt fel akarja rúgni, és nőket tenni vezető pozíciókba. Igaz, ezt Dobrev Klárára értette (akkor még esélyes volt, hogy ő lesz az ellenzék miniszterelnök-jelöltje), de abszolút általánosan fogalmazott, nem Dobrevre hegyezte ki.

Most viszont a Fidesz, akit a gyülekezet egyértelműen támogat, egy nőt nevezett ki köztársasági elnöknek. Erről most mi az aktuális álláspont?


2022. máj. 18. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Küldik továbbra is az állami milliárdokat? Ha igen, akkor téma lezárva, nincs miről beszélni.
2022. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom a gyülekezet hivatalos álláspontját ebben a kérdésben, ilyen talán nincs is. Az én személyes véleményem az, hogy amikor Európában a háború okán összegyűlnek az országok hadügyminiszterei, és kiderül, hogy a kb. 15 országból kb. 12-nek női hadügyminisztere van, akkor ez szerintem nincsen rendben.


Azzal sem értek egyet, hogy az USA-ban Biden transzvesztitákat, kutyafetisiszta drag queen-eket nevez ki magas katonai pozíciókra.


[link]


Novák Katalint én alkalmasnak tartom a köztársasági elnöki pozícióra.

A miniszterelnök pedig legyen férfi, ne egy bukott, hazudtunk reggel-délben-este ex-miniszterelnök felesége. De ezt az ellenzéki előválasztáson a többség is így gondolta.

2022. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogy jönnek ide a transzvesztiták meg a kutyafetisizták? Meg a hadügyminiszterek? A női köztársasági elnökről szólt a kérdésem, hogy erről mit gondoltok, nem az amerikai drag queenekről.

Abban egyet értek, hogy a Gyurcsány-házaspárnak el kéne már végre tűnnie a közéletből, a férjnek és a feleségének is. Ennek nincs köze ahhoz, hogy ki férfi, ki nő.

De ha a miniszterelnöknek férfinak kell lennie, a köztársasági elnök miért lehet nő? Az hivatalosan még magasabb rangú pozíció is.

2022. máj. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!