Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy nem Isten...

Lehetséges, hogy nem Isten teremtette a világot, csak felvette érte az elismerést?

Figyelt kérdés
Az angyalok segítettek neki?

2022. máj. 20. 14:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak matricázta és igazából kínában gyártották a világot is
2022. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
100%
Bármi lehetséges, abban hiszel amiben szeretnél
2022. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Jelenleg semmilyen bizonyíték nincs rá, hogy isten teremtette volna a világot. Az angyalokra sem, nem tudom honnan szeded ezeket.
2022. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
A világot biztosan nem Isten teremtette hanem egy Spiny Norman nevű óriás sündisznó, amelyik azóta is figyel minket, de legalábbis a Piranha fivéreket! Dinsdale!!!!!!
2022. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
100%

Létezik a Repülő Spagettiszörny vallás is, wikipédián megtalálod.


Az iskolatanácsnak írt nyílt levelében Henderson egy természetfeletti teremtő, a Repülő Spagettiszörny létezése mellett tett hitet, amely megjelenésében spagettire és két húsgombócra hasonlít.[4] Henderson hivatalosan is kérte a teremtés „pasztafáriánus” értelmezésének, mint az intelligens tervezés és az evolúció melletti harmadik egyenrangú elmélet tanítását az iskolákban.[5]

2022. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudni lehet, az egerek teremtették nekünk a világot, mert mi vagyunk az ő szuperszámítógépük.
2022. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 jo valasz12345678 ***** válasza:
21%
Kezdetben teremtete isten jézus krisztust és mindent jézus krisztusáltal teremtett aztán mikor minden megvolt elbünözött az első ember párs stb de a bibliában meg van irva minden ami a mai világra érvényes pénzt szeretők istenben nem hivők gőgösek szeretet nélküliek és aza rengetek ateista aki van meg te aki szerint isten csak ugy elvete a teremtést cimet
2022. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Hetes Szerintem te pont ezt akartad írni
2022. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Én a hülye járások minisztériumában hiszek...
2022. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%

Én már gondolkodtam ezen. Mi van akkor, ha Isten létezik, de nem ő teremtette a világot, csak spontán kialakult?


Semmi nem utal arra, hogy ezt a világot teremtették. Ahhoz, hogy valaki a teremtésben higgyen, félre kell raknia a geológia, a biológia eredményeit, és belemagyarázni, hogy ezt valakinek teremteni kellett.


Nem kellett.


Szóval simán lehet, hogy a világ kialakult, Isten meg létezett, és kinevezte magát a világ urának.


Olyasmi ez, mint amikor valaki talál 5000 Ft-ot az utcán, aztán azt mondja, hogy már az övé. Noha nem is dolgozott meg érte

2022. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!