Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem úgy teremtette...

Miért nem úgy teremtette Isten az embert, hogy 12 éves korában megálljon a fejlődésben?

Figyelt kérdés
Nem lenne szex, unokahúgom nem is gondol erre, jó szándékúak még a gyerekek. Rosszalkodni szoktak, de az nem vészes. Ha pl. gyerekük lenne, akkor nem szex lenne, hanem a Szentlélek beleültetné a gyereket, mint Szűz Máriánál pl. És legalább együtt lennénk Istennel, mert tudnánk, hogy van és nem kellene hinni.
2022. ápr. 18. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Hogy nehéz legyen üdvözülni.
2022. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne jo.
2022. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik kornak meg van, a maga szépsége.

Amikor gyermekek voltunk felnőttek szerettünk volna lenni. Aztán felnőttként rájöttünk, hogy milyen jó is volt gyermeknek lenni.

Mindenesetre az alábbi idézet szerinti élet edzésben tart.


Mondottam ember: küzdj és bízva bízzál.(Madách I.)

2022. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felnőtt jogokat akartunk csak, de én speciel örültem volna, ha testi fejlődésben megállok 12 éves koromban. Tehát agyilag lehetnék most Einstein is, azt lehetne. Különben miért nem mindenki Einstein ezt sem értem. Lehetne mindenki egyformán hihetetlen okos.
2022. ápr. 18. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Te is lehetnél nagyon okos, ha fiatalon erre edzettél volna.

De nem ezt tetted, más dolgok érdekeltek.

2022. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán az Édenkertbe vágysz vissza. Ha nem nőnél fel soha, nem lennének önálló döntéseid és nem válthatnád meg magad. Azzal, hogy kinyílik az értelmed, tétje lesz az életednek.
2022. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4

Ha 12 évesen megállsz a fejlődésben, de az agyad igazán 25 éves korodig fejlődik.

Nem mondom, hogy nem lehetnél okos viszont és még szeretem fogdosni a kukim, nekem jó hogy fejlődök. :3

2022. ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is akkor voltam a legboldogabb, amikor még nem érdekelt semmi felnőtt dolog, csak egész nap olvastam meg kalandoztam. De igazán azért volt jó, mert az egy felelősségmentes életkor is egyben. Azt hiszem, egy csomóan ezért is akarnak nagyon gazdagok lenni, hogy újra ebben élhessenek: nincs munka, nincs nyűglődés, csak a létezés kellemes élvezete. De a szellemet nem lehet visszatuszkolni a palackba.
2022. ápr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!