Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha feltehetnél egyetlen egy...

Ha feltehetnél egyetlen egy kérdést Istennek, amit ő egész biztosan szavakkal megválaszolna személyesen neked, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Isten és nem fogom tudni megválaszolni a kérdéseket, de kiváncsi vagyok, hogy az emberek vajon milyen kérdéseket tennének fel Istennek. Mire lennétek kíváncsiak, amit csak ő tudna megválaszolni?

Érdekel az ateisták kérdései is.



2022. máj. 23. 08:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%
19es vagyok. Miért pontoztatok le? Nincs túl sok önbizalmam, félek hogy rosszul csinálok valamit és hogy màsok idegesítőnek tartanak. Ha Isten azt mondaná hogy minden oké jól csinálom és ne féljek akkor megnyugodnék.
2022. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
66%
Uram, nagyon rossz napod volt amikor Orbán Viktort megteremtetted, vagy aznap szabadságon voltál, és csak egy ördög helyettesített?
2022. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!