Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az elkövetkező évtizedekben...

Az elkövetkező évtizedekben az összes üzleti szemfényvesztő és szélhámos a bitcoinra hivatkozva fog érvelni a szkeptikusokkal szemben?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elég durván ez lett a trend.
2021. febr. 20. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Elkezdődött az ügynöki aknamunka, ez egyértelmű.

Sajnálom azokat, akik mindenféle pénzügyi ismereteket nélkülöznek, belerángatják őket, és ettől várják a csodát.

2021. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 pistanmalcsik válasza:
senkinek sem tilos utána olvasnia
2021. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

@pistanmalcsik


Csak sajna ezzel soha nem értelem hanem érzelem alapon gondolkodó embereket hálóznak be. Olyanokat akik hallottak a bitcoin bulibról, de kimaradtak belőle. Azoknak oda tolják az arcába, "a bitcoinból kimaradtl, de most itt a tuti, most te is benne lehetsz, kikaparhatod a kis gesztenyédet" és a szerencsétlen balekokat ezzel már tökéletesen be is hálózták.

2021. febr. 22. 18:18
 4/13 pistanmalcsik válasza:
ennek nem a bitcoinhoz van köze. ezeket a balekokat mindenbe behálozzák, ami csak adódik. ugyanakkor mindenki eldöntheti közéjuk tartozik e vagy a felelősen gondolkozok közé.
2021. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 pistanmalcsik válasza:
érzelmi alapon gondolkozo emberek? vagy inkább olyan emberek akik munka és tanulás nélkul akarnak pénzt keresni? érdekes én utána olvastam a bitcoinnak ahogy csak tudtam s nem buktam vele...
2021. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

" érdekes én utána olvastam a bitcoinnak ahogy csak tudtam s nem buktam vele..."


Állította valaki ennek az ellenkezőjét?

2021. febr. 23. 09:01
 7/13 pistanmalcsik válasza:
Nagyjábol igen. Szerintem az a szélhámos aki utána olvasás nélkul akar vele pénzt keresni s másokat nevez szélhámosnak mert igy nem sikerult. Dolgozzon meg a pénzéért s akkor majd lesz neki.
2021. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na ember legyen a talán aki ezt a zagyvaságot tudja értelmezni. XD
2021. febr. 23. 13:33
 9/13 A kérdező kommentje:
*talpán
2021. febr. 23. 13:33
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem te totál félre értettél valamit, ezért megpróbálom elmagyarázni szájbarágósabban. Tehát előállnak valami újabb fajta szélhámossággal, amivel szemben megjelennek a szkeptikus hangok. Ezt azzal hárítják majd le, hogy a bitoinnal is kezdetekben rengeteg szkeptikus volt aztán mekkora siker lett. Tetszik érteni?
2021. febr. 23. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!