Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért könnyeztem meg tegnapelő...

Miért könnyeztem meg tegnapelőtt, amikor tartottam egy egy-másfél órás szemlélődő, meditációval egybekötve?

Figyelt kérdés

Lehunyt szemmel csináltam, nem nyitottam ki közben a szemem, ülő (törökülés, illetve lótuszülés), valamint térdelő pozícióban, kihúzott, egyenes, ugyanakkor kellemes testtartásban csináltam (néhány leborulással), hisz így lehet az egyik legeslegjobb hatást elérni. Közben nagyon hosszú ideig mozdulatlan voltam.


Közben el kezdtem érezni, hogy eléggé el kezdett termelődni a könnyem, és a végén szinte már ki is folyt.


Mi ennek az oka?



2022. jún. 1. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom az, hogy olyan kényelmetlen pozícióban szenvedtél.
2022. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1.

Miért lenne kényelmetlen?

2022. jún. 2. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán mert erőlködtél. Biztosan mivel nem is volt jó a hozzáállásod. A Buddhista meditációval nem lehet hatást elérni :D Ez tévhit.
2022. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!