Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szcientológia testi, lelki,...

A szcientológia testi, lelki, szellemi gyógymódjai tényleg működnek?

Figyelt kérdés

Vannak elég súlyos lelki betegségeim, amelyektől lehet, hogy meg tudnék szabadulni.


Tényleg működnek ezek a módszerek?


Azt olvastam róla, hogy a világ különböző vallásainak bölcseletei vannak igazából összegyűjtve egy csokorba, ezáltal a lehető legjobb eredményeket lehet elérni az életmód terén.



2022. jún. 13. 19:15
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy mind a buddhizmus (buddhista kozmológia, szemléletmód, filozófia), mind a kereszténység (Jézus, Keresztelő János, Assisi Szent Ferenc és sok más kereszténységhez kapcsolódó tan), mind az iszlám (szúfizmus), mind a judaizmus (kabbala), mind a zoroasztrianizmus (mágusi hagyományok), mind a hinduizmus (védák), mind a taoizmus (és hasonló ázsiai vallások), mind pedig az ókori vallások, filozófiák bölcseletéből (pl. Püthagorasz vagy Platón) merített.
2022. jún. 13. 19:20
 2/23 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy a tudományt is felhasználja aktívan a spiritualitás terén.
2022. jún. 13. 19:24
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Az Iszlàmból biztosan nem merített ez az embereket megnyomorító, lelki terrorban tartó, kizsákmànyoló hazug áltudomànyos szekta.


Bàr gyanítom hogy ez csak trollkèrdès.

2022. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3.

Nem, nem az. Miért lenne az? Ezen az oldalon olvastam róla, illetve a saját Youtube-csatornájukon láttam videókat a témában.


Tényleg szektások lennének? Olyanok, mint a Jehova tanúi? Róluk tudom, hogy mennyire rosszak, de a szcientológiáról igazából nemrég hallottam először.

2022. jún. 13. 19:34
 5/23 A kérdező kommentje:
*Mármint úgy értette, hogy miért lenne troll?
2022. jún. 13. 19:34
 6/23 A kérdező kommentje:
Minden esetre el vagyok keseredve, mert lelki problémáim vannak. Erre szeretnék gyógymódot találni, ha már a pszichológusok nem segítettek az egyik téren, illetve ha már rejtegetnem kell azokat a gyötrelmeket, amelyekkel együtt kell élnem.
2022. jún. 13. 19:36
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Szekta, kerüld messziről
2022. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Detti, te vagy az????


Ez egy destruktív, veszélyes szekta!

A másik kérdésed alatt is leírtuk!

2022. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

Mi a konkrét betegséged, #6?


Mit kell rejtegetned? Miért nem fordulsz pszichiáter szakorvoshoz?

2022. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
2022. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!