Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik olyan videós hanganyag...

Létezik olyan videós hanganyag, ami megéritni a szívet és elindít a szeretet irányába a belső harmónia megteremtéséhez, létezik ilyen, ami elindít valamit a szív irányába, hogy lehessen folyamatosan fejlődni, akár minden nap egy kicsit és változatos?

Figyelt kérdés
Tehát nem majmolás, általános, klisés jellegű dolgok hanem !!!MÉLYSÉGES!!!, ami a gyökerekre visz le, hogy más aspektust, más megvilágítást, más oldalát muatassa a szívben levő szeretetnek, hogy ki tudjunk nyílni...
2022. jún. 22. 02:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam külső egészséges szereken, de az inkább mesterséges nekem...
2022. jún. 22. 02:49
 2/6 anonim válasza:

Én a YouTube szoktam pl


[link]


Ilyesmire gondolsz?

2022. jún. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bocsi ez motivációs.
2022. jún. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Isten a szeretet. Írd be egy csomó videó van róla.


A szeretet türelmes, jóságos; a szeretet nem irigykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel. Nem viselkedik bántóan, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rója fel a rosszat. Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal. Mindent elfedez, mindent hisz, mindent remél, mindent eltűr.

2022. jún. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs ilyen isten vagy megkegyelmez vagy nem vagy tojik ránk ....
2022. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szeretet irányába nem lehet elindítani senkit. Vagy érzed, vagy nem, plusz annak tárgya van. Szeretsz valakit. A szeretet önmagában tárgy nélkül csak egy vallásos bullshit felszínes szöveg.


Plusz: mutass egy esetet, ahol létezik feltétel nélküli szeretet. A szeretet önző.


3. Ha mindenkit szeretsz, épp az az érték veszik el a szeretetből, ami a lényege: hogy valaki számodra különleges, értékeled, sokat jelent neked. Ha mindenkit szeretsz, senkit nem szeretsz igazából.

2022. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!