Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én a Sátánban hiszek. Van...

Én a Sátánban hiszek. Van ehhez bármilyen hozzáfűznivalód?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 13:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
23%
semmiféle jenövel nem írtam ki kérdéseket "tudom már ki vagy " te jo sötét lehetsz.ritkkán vagyok a vallásos kategoriában szovel ne ítélkezz mert nem a te dolgod majd Isten eldönti h ki megy a pokolba és ki nem
2022. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
27%

Te aztán kvára okos vagy, hogy egy kitalált mesebeli hellyel fenyegezted az embereket :D

Nem esik le, hogy ez mennyire abszurd? Nem hiszünk benne, szerinted megijedünk tőle?

Mintha neked mondanánk, hogy hujuj, félj, mert a felhőfingó unikornis segglyukába fogsz kerülni halálod után. Wow, gondolom meg is ijedtél. Mi is ugyanennyire ijedtünk meg a pokoltól.

2022. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem mit értesz az alatt, hogy a Sátánban hiszel.

Valaminek a metaforájaként hiszel benne, vagy ténylegesen egy ún. természetfeletti lényben?

Meg ha természetfeletti lényre gondolsz, most melyiket érted alatta?

Ott a judeo-keresztény tradícióban szereplő Sátán. Benne hiszel? Most jól gondold meg. Mert vannak olyanok akik magukat sátánistáknak nevezik, de a Sátánról alkotott képük nem azonos a judeo-keresztény tradícióban szereplő Sátánnal (de nem is ez a baj, hanem hogy ők ennek nincsenek tudatában).

Vagy valamelyik másik vallási tradíció, mint pl. a gnoszticizmusban szereplő Sátánra vagy annak megfelelő figurára gondolsz?

2022. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
27%

Hinni ugyan én is hiszek a Sátánban, hiszen a Korán is szól róla. Ugyanakkor az a tapasztalatom, hogy a "sátánizmus" a kereszténség "ellenében" szerveződött mindenféle babonás elemekkel fűszerezett gonosz vallás.


Mindenesetre jót mosolygok, amikor a sátánisták Jézus kereszthalálát szövik bele a mondókájukba ami ugye az Iszlám szerint meg sem történt.

2022. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg az egész iszlám ugyanolyan hazugság, mint a többi vallás, így én is ugyanúgy mosolygok rajtatok, amikor erről beszéltek.
2022. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
21%
Szomorú, hogy ennyi idióta vallás- és keresztényellenes van.
2022. jún. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
És persze sátánista. Nem tudom, miben reménykednek.
2022. jún. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
47%
Térjetek meg istenhez.
2022. jún. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Én az érmelléki kuglófemberbe és a bükkemberbe hiszek.
2022. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg a felhőfingó unikornishoz térjetek meg.
2022. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!