Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megtért, hivő vagyok, de van...

Megtért, hivő vagyok, de van egy óriási bűnőm, amiről nem tudok leszokni. Isten meddig tud megbocsájtani? Szeret még egyáltalán?

Figyelt kérdés
a bűnöm az önkielégités...
2008. dec. 20. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%

szted nézi isten ahogy maszturbálsz

akkor ezt a kis örömet is megfosztanád töle


amugy kérdezd meg a papot ö az isten tolmácsa

2008. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%

EGYÉBKÉNt eddig nem tudot rola senki

most hogy ide ki irtad több ezer ember tud rola és olvassa

ja minden hivö maszturbál ezt nem is tudtad

2008. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Isten mindig meg tud bocsátani, és a szeretete végtelen, szóval emiatt ne aggódj.
2009. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Isten nagyon szeret Téged, és mindig szeretni is fog.

Az önkielégítés olyan rossz szokás, amiről nagyon, nagyon, de nagyon nehéz leszokni! A házasság biztosan segít majd!

2009. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Isten türelme végtelen, és a szeretete óriási. Ő maga a szeretet. Ha el is esel van lehetőséged felállni, de azért próbálj meg leszokni erről és tarts bűnbánatot.
2010. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha Isten tényleg maga a végtelen szeretet, és úgy szeret téged, ahogy vagy, akkor megérti :)
2010. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az önkielégítés nem bűn!! SŐT: teljesen természetes dolog. Az ember vágyakat kapott Istentől, nem magától találja ki, hanem egyfajta ösztönnek engedelmeskedik. Persze el lehet fojtani, lehet enélkül élni. Szerintem mindenki saját belátásától függ minek fogja fel. A Biblia (tudtommal) nem tartja bűnnek.
2012. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha recskáztál akkor csináld mégegyszer. Utána mégegyszer. És utána gondolkodj el szép lassan, hogy miért is van bűntudatod?
2019. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 tgt ***** válasza:
Az önkielégítés nem bűn, miért is lenne az. Csináld nyugodtan.
2019. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy becsülhetik alá annyira a Teremtőt, hogy ilyen gyerekes butaságokat feltételeznek róla. Ő felnőtt, nem egy hisztis kislány. Nem a villádat igazgatja a tényérod szélén, meg nem a gatyádba nézeget, hanem a világ lelkiismeretét rendezi. Hogy nézhetik Őt ennyire pitiánernek?
2019. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!