Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ellenkező nemű ismerőssel hol...

Ellenkező nemű ismerőssel hol a határ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 11:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
49%

"Azért mert nem tagadom hogy sok keresztény politikus, konkrétan kampány politikát szervez arról hogy tilos legyen a melegeknek házasodni, még nem vagyok istentelen."

E miatt nem, de ennek mi köze a kérdéshez? Pláne mi köze a melegek együttélésének ezekhez? Ha olvasottabb lennél, akkor tudnád, hogy az egyházfő is úgy nyilatkozott, meg kell adni a melegek számára a polgári együttélés lehetőségét, sőt teljes jogkörét. Tudod érdemes lenne a dolgokat nem összemosni, hanem külön kezelni. Láthatóan a kereszténység erre képes, mint a pápa nézetén is látszik, ti nem. Titeket rendkívül zavar, ha egy keresztény házasságon kívül nem dug fűvel fával és nem smárol mindenkivel. De ezeket a keresztények továbbra is csak magukra vonatkoztatják, négypipás keresztényfób meg felőlem lesmárolhat minden vele szembejövőt (amíg nekik nincs ellene aggályuk), de engem kíméljen meg.

2022. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
4%
25: eddig senki nem beszélt a melegekről. legalábbis a kérdés nem
2022. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
3%

Hogy jelentgetnek... :DDDDD


Salamonnak és Dávidnak egyébként többszáz felesége és többszáz ÁGYASA volt, az Énekek éneke egy szexuálisan túlfűtött szerelmes költemény, ezek a kis nyomik meg egy szájrapuszit nem mertnek adni a párjuknak. :D

2022. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%
Itt nem arról van szó, hogy ki mit mer, hanem az a kérdés, hogy lehet-e, hol a határ. Gimiben volt pár lány osztálytársam, akik egy bécsi úton loptak. "Na mi van, te nem mered táskába tenni azt a parfümöt?" Itt se arról van szó, hogy merek-e lopni, hanem arról, hogy elítélem a lopást, nem teszek ilyet. Nekünk pedig nem a bűnös Dávid vagy a még bűnösebb Salamon a példa, hanem Krisztus, s igyekszünk a szerint élni, ahogy tanította.
2022. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Drakula ***** válasza:
Te jó ég én egy másik kérdésen vitatkoztam, véletlenül kerültem ide! Bocsánat ficko akibe belekötöttem.
2022. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
16%
A ""bŰnöS"" Dávidról úgy nyilatkozik Isten, mint "Szívem szerint való férfi." Ő életében egyszer paráználkodott, amikor elcsábította Bethsabét. A többszáz felesége és ágyasa nem volt bűn, ugyanis nem olvasunk ilyet a Bibliában. Isten nem feddte meg érte, nem küldte el hozzá a prófétáját, hogy észhez térítse, nem ítélkezett felette és nem büntette meg. Talán neked sem kéne Isten véleményével szembe menned. ;))))))
2022. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
2022. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!