Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek korrekt dolog az,...

Kései Sirató kérdése:

Szerintetek korrekt dolog az, ha egy vallásos, mélyen hívő ember megítél valakit, aki éppen válik a házastársától?

Figyelt kérdés
A Biblia szerint kategorizálnunk kell az embereket és akit bűnösnek gondolunk, azt le kell írni, vagy pedig mindenkinek kegyelemre van szüksége, és nem korrekt dolog az ítélkezés? Mit gondoltok?

2022. okt. 10. 09:11
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%

10


"Nem általánosítottam, az előttem szólókra reagáltam, akik azon tanakodtak, hogy csak megítélni kell másokat vagy megfeddni is."


de általánosítottál, azt írtad, "vallásoséknál"

legalább ne hazudj

2022. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Soha ne ìtèlj el senkit, mert egyrèszt nem a te feladatod ìtelkezni masrèszt nem tudod mi van egy emberi sors mögött ami miatt oda jutott ahol van. Inkàbb imadkozz èrte, hogy ràtalaljon Istenre.
2022. okt. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!