Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A jó és a rossz tudásának...

Lucifer-666 kérdése:

A jó és a rossz tudásának fáján valójában hallucinogén, az emberi szervezet számára súlyosan mérgező gyümölcs teremhetett? Isten miért teremtett ilyen és ehhez hasonló veszélyes fákat?

Figyelt kérdés

Ádám és Éva a közelében is már beszélő kígyót láttak. Miután ettek a gyümölcsből már meztelenkedtek és zavartan kezdtek viselkedni. Végül sok hosszú keserves év után a testük nem bírta tovább felvenni a harcot és fertőzéssel és meghaltak.


Mi volt Isten célja a gyilkos növényekkel?



2022. okt. 16. 18:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Én 20 millióért forintért elmondok mindent amit a 19. válaszban felsorolt.

De ha jó kedvem van akkor talán még lejjebb vihetjük ezt az árat.

2023. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy lenne rajtam kívül más felemelkedett. Meg szerintem nem itt elne on.
2023. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Élet vize 20 millióért.
2023. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

23

Amiket felsoroltál a 19. azt mind megtudom válaszolni.

Ha hiszed ha nem. De kicsit beképzeltnek tűnik az, hogy ennyire meglepődsz azon, hogy nem csak te tudod a választ azokra.


Egyébként ha nem hiszed járj utána. Talán volt már pár ember aki fizetett neked így van annyi fölösleges pénzed, hogy kifizessed az én válaszaimat és megbizonyosodj arról, hogy igazat mondok.


A pénz miatt nem kell aggódnod amúgy, mert jó célra fogom fordítani.

2023. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szerintem on csak halucinal mint mindenki más az országba.
2023. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Tisztességes keresztényként majd jó lesz a mennyben."


Ezt az "intelligens" választ, biztosan egy sokat tudó, felemelkedett válaszoló írta.

2023. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Egy ezrest tudok adni, ha ma estig jön válasz 😊
2023. febr. 19. 14:13
 28/32 anonim ***** válasza:

Én előre kérem a pénzt és ennyiért nem válaszolok. Zsugorinak tűnhet de ha mindenfelé elszórom ezt a tudást akkor nem tudom a hasznot a rászorulók megsegítésére fordítani.

Sajnos ezer forint nem elég.

2023. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
#29 természetben is tudok fizetni...
2023. febr. 19. 14:19
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez olyan majdnem mint a frigyladat, azt hiszik a zsidok, hogy az övék,de soha se látta egy se. Mert magyar mint ahogy a Biblia is. A zsidóknak nincs semilyen kultúrája. Csak a régi magyar törvényeket tartják be amik több ezer évesek, mert megoltek volna őket, vagy elkopoztak vagyonukat.Hanuka:Hamuka zsidó égetés,a gonosz miatt, Sabat:Szombat meg nem ünneplése vagyon elkopzas se bat. Bat a pénz, meg most is forgalomba van.Az összes ünnepuk magyar büntetés. Beszélni se tudták.
2023. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!