Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azok, akik látták szűz Máriát...

Azok, akik látták szűz Máriát megjelenni milyen Pszichedelikus hallucinogént fogyasztottak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm aki amikor a Szűzanyáról lelkesen beszélt másoknak akkor többen is látták a feje felett megjelenni. Minél lelkesebben beszélt annál határozottabban rajzolódott ki Mária alakja.

Az hogy egy ember "begombázik" az még hihető lenne de hogy többen pont ugyanazt képzeljék az nem túl valószínű.

A napcsodát is sokan látják, több olyan ismerősöm is van aki már látta.

Fatimában is az ottani napcsodát is sokan látták és az is elgondolkodtató hogy előre meg volt mondva hogy mikor fog megtörténni.

2012. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 yuda ***** válasza:
35%
Úgy tudom, nemigen merik túlságosan vizsgálni ezeket az ügyeket, mert furcsaszerűen mindig valami gyengeelméjű. lelkisérült emberek látták eddig az összeset. Érdekes módon, normális elméjűek nem látnak ilyet.
2012. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Rosszul tudod. A Mária-látomások kapcsán - pl. a XX. században - ismertté lett emberek egyike sem volt "gyengeelméjű", - sem a medjugorjei fiatalok (ma középkorú családanyák/apák), sem Bernadette Soubirou, a lourdes-i látnok, sem a fatimai pásztorgyerekek, akik közül Lucia nővér teljes szellemi frisseségben nagyon idős kort ért meg. Egyetlen olyan emberről nem lehet tudni, aki pszichikailag labilisként lett volna tanúja Mária-jelenésnek.
2012. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Undorító provokáció van e kérdés mögött, melyet tudatlanságoddal sem lehet kimagyarázni (ezt nem gondoltam komolyan, ne vedd sértésnek, csak viccnek szántam). Hiszen nem csak azok szoktak képzelődni, akik varázsgombán élnek... Nagyon sok olyan ember létezik, akik valamilyen "betegségben" szenvednek. Ezt nem tudtad?


Miért gondolod, hogy ezek az emberek drogosak és nem veled van valami gond?


Tényleg nem sértésnek szántam, csak beszélgetős kedvemben vagyok.

2012. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 válaszoló. Jó hogy már nem gazdasági társaságokról beszélgetünk. Erre is gondolhattál volna...Eladni valamit csak marketinggel lehet.

Ez esetben nem valószínű, hogy erről van szó.

2012. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Hehe, ez jó kérdés volt!:-)

Komolyra fordítva a szót: nem kell ahhoz bedrogozni vagy beúgnia valakinek, hogy szenteket lássanak. Ezeknek az embereknek olyan mély, erős a hitük, hogy valóban "megjelenik" nekik. Az én családomban is van/volt olyan szinten vallásos személy, hogy látomásai voltak, és ezeket el is kellett hinnünk...

2012. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeknek az embereknek olyan mély, erős a hitük, hogy valóban "megjelenik" nekik."


Egyszerre mind a ketten (vagy még többen) pont ugyanazt képzelődik? Nem tűnik logikusnak.

2012. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!