Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Armageddonban(Jézus utolso...

Az Armageddonban(Jézus utolso harca a Sátánnal) valóban ellesz pusztítva a Sátán? Én örulnék neki a legjobban,nekem mentális betegséget okozott az a kis szemét

Figyelt kérdés

#arrmageddon
2022. okt. 18. 11:50
 1/3 Demion ***** válasza:
0%

A Biblia szerint nem a Sátán okozta ezt:


Ézsaiás 45:7

"Én alkottam a világosságot, én teremtettem a sötétséget, én szerzek békességet, én teremtek bajt, én, az ÚR cselekszem mindezt."

2022. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aramageddon:"Habár az Úr megengedte a Sátánnak, a nagy Ellenfélnek, hogy uralkodjék az „engedetlen gyermekek szívén”, de sohasem szünt meg érdeklődni emberi teremtményeinek végleges jóléte felől. Valóban, ezer esztendőn keresztül, mialatt visszatartotta magát a bűn és halál uralmába való beavatkozástó1, Isten úgymond lefektette dicsőséges napjának alapmunkáját. A helyreállítás és a megváltás terve ugyanis csendben és a világ által észrevétlenül halad előre. Az Armageddonban ez másképp van. A végponton Isten kinyilatkoztatja magát az emberiségnek és az összes nemzet szeme megnyílik, hogy meglássák az Ő dicsőségét."
2022. okt. 18. 12:58
 3/3 Dorkász06 ***** válasza:

A Biblia szerint valóban el lesz pusztítva Sátán.

Nézzük meg, hogy ez mikor fog megtörténni.

Jelenések 20: 1- 3- ban ezt írja:

"Majd láttam egy angyalt lejönni az égből a mélység kulcsával és egy nagy lánccal a kezében. Megfogta a sárkányt, az őskígyót, aki az Ördög és Sátán, és 1000 évre láncra verte. A mélységbe dobta, bezárta és lepecsételte azt fölötte, hogy ne vezesse félre többé a nemzeteket, míg véget nem ér az 1000 év. Ezek után el kell hogy engedjék egy kis időre."

Mindez Armageddon csatájának a végén lesz. Mivel Sátánnak nincs hús és vér teste, ezért lesz jelképesen láncra verve. Ez azért kell, hogy ne tudjon senkit és semmit befolyásolni. Ez alatt az 1000 év alatt, Isten Királysága minden embernek tökéletes fizikai és szellemi egészséget fog adni.


"Amikor véget ér az 1000 év, elengedik Sátánt a börtönéből...Az Ördögöt pedig, aki félrevezette őket, a tűz és kén tavába dobták" (Jelenések 20: 7, 10)

Ez a tó jelképezi a végleges, teljes megsemmisítést.

Ahhoz, hogy mindezt jól meg tudjuk érteni, szükség van egy alapos és mély bibliai ismeretre.

2022. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!