Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy az, amit...

Lehetséges, hogy az, amit eredetileg fantasy mesének alkottam meg, az valójában az én saját vallásom és hogy ez a látomás spirituális ihletésű?

Figyelt kérdés

Van egy hivatalosan bejegyzett fantasy mesém, aminek én vagyok a megalkotója. Jogvédelem alatt áll és gyerekkorom óta foglalkozom ezzel a saját magam által alkotott fantasy mesémmel. Kitaláltam hozzá saját nyelvet, karaktereket, történeteket.


Az elmúlt napokban azonban volt egy álmom, egy látomásom. Az volt a szemem előtt, hogy a saját magam, kitaláltnak hitt karaktereim és a nyelv jelent meg előttem egyik éjszaka. Álomban voltam elméletileg, de mégis, annyira valóságosnak hatott. Ebben a látomásomban a karakterek és a saját magam által alkotott nyelv arra kért, hogy "Meséljem el az ő történetük!" és hogy "Ez nem egy fantasy mese, hanem egy vallás!". Azt is mondták, hogy "Tartsad tiszteletben mások véleményét!" és hogy "Keressél híveket!". Sokszor elismételték nekem ugyanazt, hogy "Ez egy vallás!".


Minden közel állt hozzám a saját fantasy mesém és az életem része volt. Imádok ebben a témában alkotni, mert megnyugvást ad a lelkemnek és itt érzem magam otthon, a saját fantasy világomban. Azonban, a látomás óta, teljesen másképpen tekintek erre a dologra.


Nagyon megérintett engem ez a dolog. Mit csináljak most? Az, amit eredetileg fantasy mesének alkottam egész életemben és kitaláltam hozzá nyelvet, karaktereket, történetett, az valójában egy vallás? Lehetséges, hogy én nem is fantasy alkotó vagyok, hanem egy proféta, akinek el kellene mesélnie a történetét vallás formájában? Mennyire lehetett valódi az az álom szerű illúzió, amiben részem volt? A lelkiismeretem azt diktálja, hallgassak a hangokra, amiket hallottam, de össze vagyok zavarodva.



2022. okt. 22. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Lassuk csak. Pusztan azert, mert az emberi agy kepes almodni, es te almodtal valami hulyeseget, ezert a te lenyeid leteznek? Ugye ez csak valami troll kerdes? 😀 Nagyon annak erzodik. Szerintem eltalaltam.
2022. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Lehetséges. Arra kell csak ügyelni, hogy a tanaidat kizárólag az általad teremtett világban, az általad teremtett lényeknek hirdesd, mert a mi univerzumunk ilyen szempontból már foglalt.
2022. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Minden vallás az emberi agy szüleménye és annak hülyesége. Szerintem kezd el hirdetni, hiszen már a moneteista vallások előtt is foglalt volt a világ és már épp itt lenne az ideje a vérfrissítésnek. Építs egy új világot és rombold le a régit. Én szurkolok neked.
2022. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A te konkrét esetedben természetesen nem tudom mi az igazság, de általánosságban szívesen elmondom, hogy 250 milliárdnál is több naprendszer van ebben a galaxisban, és ilyen galaxisból 100 milliárdnál is több van.

A naprendszerek nagy része rendelkezik bolygókkal, és sok száz millió bolygón van élet, sokkal fejletteb szinten a többségén mint a mi világunkban.

A lelkek-szellemek jönnek-mennek a naprendszerekben (más galaxisokba ritkán mennek át, általában a "saját" galaxisban történik a mászkálás) leszületnek egyes világokban, és megtapasztalják milyen ott az élet, segítenek, lehoznak információkat néha, tanulnak, stb.

A mi világunkban jelenleg több száz millió ilyen vándor van leszületve, legalább 14 különböző fajból, helyről a galaxisunkból.


Szóval summa, akár lehet valóság is amit írtál, általában a tudatalattitól lehet kapni ilyen információkat, leginkább az álmokon keresztül, vagy meditációban.

2022. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!