Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Iszlám vallás azért (is)...

Iszlám vallás azért (is) tudott olyan gyorsan és olyan mértékben "gyökeret verni" Észak-Afrikában és a Közel-Keleten, mert sokkal egyszerűbb és érthetőbb volt az átlagemberek számára, mint a sorozatos hitvitákkal terhelt keresztény irányzatok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 24. 11:11
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%
De ellentmond. Ha az iszlám engedi a többi vallást és hogy használják is a vallási kisebbségek a saját törvényeiket akkor nem igaz az állítása.
2022. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%
A másfél pipás valami buta divatmuszlim, vagy csak egy troll?
2022. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az egyetlen aki alá tudja támasztani amit állít. A keresztények csak hazudoznak, mint általában.
2022. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%

Te hazudozol már megint, másfél pipás fanatikus.

21. komment:

"akkor nem igaz az állítása."

Holott eleve nem is állított ilyet.

2022. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a hazug és még retardált is mert még a kérdést sem fogtad fel. A kérdés a Közel-Keletre vonatkozott a 7. századra, te meg egy 1000 évvel későbbi másik muszlim állam gyakorlatával akartad cáfolni. Mikor felhívtam erre a figyelmed, továbbra is hazudoztál. Szóval hazug is vagy és fogyatékos is.
2022. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne beszélj mellé! Arról volt szó, amit az előbb hazug módon Alex Fly szájába próbáltál adni.

2. A korábbi kommentem kapcsán konkrétan rá is mutattam, hogy azt mely hamis kijelentéseid cáfolatára hoztam.

Ezek szerint tényleg képtelen vagy még egyszerű szövegeket is értelmezni...

2022. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

"1. Ne beszélj mellé! Arról volt szó, amit az előbb hazug módon Alex Fly szájába próbáltál adni."


Alex Fly azt akarta leírni amit mondtam. Szóval te vagy a hazug.



"2. A korábbi kommentem kapcsán konkrétan rá is mutattam, hogy azt mely hamis kijelentéseid cáfolatára hoztam."


Látom továbbra is hazudozol. És ahogy mondtam értelmi fogyatékos vagy mert még a kérdést sem fogtad fel. Egy 17.századi példát hoztál miközben a 7. század volt a kérdés. Csak ezer évet tévedtél :)

2022. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Alex Fly ***** válasza:
67%

Azt írtam, hogy az iszlám ugyan megtűrte a többi vallást, de az iszlámot támogatta és az egyéb vallásúaknak jóval kevesebb joga volt, mint egy muszlimnak.

Sem többet, sem kevesebbet.

2022. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

"Alex Fly azt akarta leírni amit mondtam"

Lol, már azt is te akarod eldönteni hogy ki mit akart írni? Mondd hogy csak valami ritka béna troll vagy, nem tényleg ennyire ostoba! :D

2022. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
0%

"Azt írtam, hogy az iszlám ugyan megtűrte a többi vallást, de az iszlámot támogatta és az egyéb vallásúaknak jóval kevesebb joga volt, mint egy muszlimnak."


Erről beszélek. Hogy ez hazugság. Egy más vallásúnak például kereszténynek nagyjából ugyanazok a jogai voltak mint egy muszlimnak. Az pedig egyéretlmű hogy a muszlimok az iszlámot hirdették. Mit kellett volna hirdetniük, a buddhizmust? :)

2022. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!