Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magunkhoz nyúlás bűn?

Magunkhoz nyúlás bűn?

Figyelt kérdés
Házasság elött ugye nem lehet szexelni, de magunkhoz se lehet nyúlni? Most volt az első alkalmam (nem vagyok kicsi, csak eddig nem próbáltam) és annyira furdal a lelkiismeret.

2022. okt. 24. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem bűn, de ne legyél a rabja, és a szexualitás okozta örömöt is próbáld megosztani a pároddal majd.
2022. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Bűn, de ne erre koncentrálj, az Úr kegyelmes, megbocsát. :) Isten nem arra adta a szexet, hogy a kezeddel csináld magadnak, hanem azért, hogy a jövendőbeli házastársaddal élvezd.
2022. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lucifer-666 ***** válasza:
17%

Szerintem nem, inkább csak önbecsapás, mint az ivás.

Küldök neked egy aranyos zenét, mert te is az vagy:

https://www.youtube.com/watch?v=2Urss6q9_ts&t=72s

2022. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2

Fogalmam nincs miért lennék vallás károsult pont attól ha hiszek Istenben. Minden esetre bejelentettelek.

2022. okt. 25. 07:12
 5/16 A kérdező kommentje:
Az összes többi válaszolónak köszönöm a választ!
2022. okt. 25. 07:24
 6/16 A kérdező kommentje:
Az eredeti kettest törölték nem a mostani val volt bajom (annak ha valaki később jönne és nem tudná mi volt itt)
2022. okt. 25. 15:18
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez tipikusan olyan téma, amit lelkivezető atyával kéne megbeszélned. Olyannal, akiben megbízol. Kissé kényes téma, de n a g y o n megérné. Valószínűleg fiatal vagy még, nem tudod, hogy mi hova vezet. Ha tudod is azt, hogy igen, bűn - talán nem is tudsz mit kezdeni vele, mert nem látod át teljesen. A fő probléma az, hogy függőséget okoz és rászoktat a fantáziálásra.
2022. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
^ Szóval igen, "bűn", de ha eddig ezt nem tudtad, nem kell valami nagyon súlyos bűnre gondolni.
2022. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 IstenGyermeke1 ***** válasza:
Igen bűn, ezerszer leírtam már, hogy miért. Ne kövesd el azt a hibát, amit én és ne próbáld ki egyszer se, függőséget okoz, nagyon nehéz keszokni róla.
2022. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
29%
Nem "bűn". Azt mondtad nem vagy "kicsi" akkor hogyhogy elhiszed hogy akármi is történik veled mert kiverted. Teljesen normális és emberi dolog a maszturbálás, lehet hogy azt olvastad egy 2000 éves mesekönyvben meg a prédikáló propagandisták is azzal mosták a fejed hogy ez rossz dolog, de ideje felnőni és magad mögött hagyni ezt nagy adag baromságot. Méghogy a maszturbálás bűn...
2022. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!