Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy Isten Bélát...

Lucifer-666 kérdése:

Lehetséges, hogy Isten Bélát és Csillát is teremtett?

Figyelt kérdés
Miért állt volna meg egy selejtes terméknél?

2022. nov. 5. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ádámot és Évát hogyan javította meg?


Nem tudd olyat teremteni ami nem romlik el? vagy miért kell ennyire javítgatni?

2022. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 KZitus ***** válasza:

#11

Ádámot és Évát nem javította meg, visszaküldte őket oda, amiből létrehozta őket.

De a leszármazottaik nem tehetnek a szüleik bűnéről, ezért gondoskodott számukra megváltásról. Lehetőséget adott minden leszármazottaiknak, hogy visszakapják azt, ami miattuk elveszett: az örök életet.

2022. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Senki nem bűnös Ádám vétke miatt, azért vagyok bűnös, mert bűnt követtem el. A bűnnek és a jónak a lehetősége is előttem áll, és én van amikor a jót, van amikor a rosszat választom. Semelyik ember nem selejtes, tökéletes teremtés az ember, de szabad akarattal, és ezért a rossz választásának lehetőségével. És ahogy a rosszat választja, úgy válik egyre tökéletlenebbé.
2022. nov. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!