Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok ehhez hasonló bibliai...

Tudnátok ehhez hasonló bibliai igerészeket írni nekem?

Figyelt kérdés

"Mert ha hétszer elesik is az igaz, ugyan felkél azért, ai istentelenek pedig csak egy nyavalyával is elvesznek."

Példabeszédek (az pontosan nincs meg, melyik fejezet, s vers), de tudom, hogy vsn ilyen.

Ehhez hasonlókat írjatok légyszi.


Vagy van még ilyen:

"Mondd meg nekik, hogy így szól az Úr, ha elesik valaki nem kel a föl? Vagy ha helytelen útra tér, nem fordul e vissza?"


Lényegében olyan igerészekre lenne szükség, amelyek bátorítást adhatnak, hogy ha újászületett hívőként elestem, s a próbatételek közepette meginogtam, akkor is tudjam, hogy Isten felsegít és velem van, s támogat engem és megbocsátja vétkeimet.


2022. nov. 5. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"Az Úr az én pásztorom; nem szűkölködöm. Füves legelőkön nyugtat engem, és csendes vizekhez terelget engem. Lelkemet megvidámítja, az igazság ösvényein vezet engem az ő nevéért. Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy.Bizonyára jóságod és kegyelmed követnek engem életem minden napján, s az Úr házában lakozom hosszú ideig."
2022. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondjuk, hogy nincsen bűnünk, önmagunkat csaljuk meg, és nincs meg bennünk az igazság. Ha megvalljuk bűneinket, hű és igaz ő: megbocsátja bűneinket, és megtisztít minket minden gonoszságtól. Ha azt mondjuk, hogy nem vagyunk bűnösök, hazuggá tesszük őt, és nincs meg bennünk az ő igéje.

1János 1:8‭-‬10 RÚF


[link]


Remélem, ez segít!


Üdv: Lóránd

2022. nov. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!