Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Milyen Isteni beavatkoz...

Hívők! Milyen Isteni beavatkozás(ok) történtek az életetekben?

Figyelt kérdés
Lehet írni bármilyen kis dolgot is a lényeg hogy te hívőként tudod, hogy az nem csak egy szerencse volt, hanem isteni segítség.

2022. nov. 15. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon sok apróság van szinte naponta ami n rajtam múlott és érzem és tudom hogy nem a véletlen. A legnagyobb dolog a párommal esett meg, amikor is duzzadó szürkehályog lett a szemén egy ritka agresszív fajta szinte egyik napról a másikra vesztette el egyik szemére a látását. De a másikon is volt. Bementünk sürgősségire(hétvégén) azt mondták jöjjünk vissza kedden szakrendelésre, ott elhajtottak azzal hogy csöpögtessünk és jöjjünk vissza egy hónap múlva.(szürkehályog műtétre másfél éves varólista volt akkor a covid miatt) Akkor feleségem összetört hogy meg fog vakulni. Akkor kaptunk egy nevet hogy kihez menjünk magán orvoshoz, aki azt mondta hogy azonnal meg kell műteni se ezt ő már nem tudja vállalni mert nincs hozzá műszere. Magánban nem kaptunk ésszerű időpontot, végül a szentikralyiban sürgősségiben megcsinálták úgy hogy nem is volt elő jegyezve (valakinek túl magas volt a vernyomása, így a feleségem sorra került azonnal). Aztán a másik szemét a magán orvos meg műtötte időben. (az még nem volt annyira durva, de határeset volt) az elején úgy nézett ki hogy magánban a két szemműtét 600 000 Ft lett volna, így a végére 120 000 Ft-ból megúsztuk magam sem értem hogy. Mindezt oltatlanúl a leg nagyobb covid korlátozások közepette. Emberileg ez szinte lehetetlen lett volna jó sok véletlen és szerencse kellett volna hozzá. A kezdeti kétségbeesés után minden szépen elő volt készítve.
2022. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Szabadultam már démonoktól több ízben is. Nagyon meggyőzött a természetfölötti létezéséről.
2022. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem egyszer gyíkká változtattak.


De már elmúlt.

2022. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!