Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért próbálnak egyes emberek...

Miért próbálnak egyes emberek állást foglalni a háborúbabn? Nem tudjuk mi áll a háterében csak tippelgetni lehet. Az Úr útjai kifürkészhetetlenek. csak is kizárólag Isten foglalhat állást a témában

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 06:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%
De most te is állást foglaltál a témában. Akkor te vagy Isten?
2022. nov. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én az Úrra bízom és ezt tanácsolom nektek is itélkezés nincs megengedve :
2022. nov. 24. 06:55
 3/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%
Azért foglalnak állást mert hat rájuk.
2022. nov. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Asszem, te is átértékelnéd Isten fogalmát, ha egynap egy ruszki katona kérné kölcsön a hűtődet, miközben rakéták száldogálnának a fejed felett, amik lehet, hogy pont téged vesznek célba
2022. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha minket egy ország lerohanna akkor nem Istenre bíznám a dolgot, hanem a józan igazságérzegemre. Utóbbiról legalább tudom, hogy létezik.
2022. nov. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Elég gáz istenes szöveget nyomatni a templomon és a vallási közösségeden kívül. Nem mindenki gondolja úgy, hogy egy képzeletbeli barát irányítja a világ dolgait, sőt, ateistaként nekem ez elég elmebeteg dolognak tűnik. Mitöbb: a józan ész is azt diktálja, hogy aki ilyen dolgokban hisz, annál valami nagyon nem stimmel.
2022. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Erről a kérdésről, mindig Oolon Coluphid filozófiai bombaként robbanó trilógiája jut eszembe: a Hol tévedett Isten, a Még Néhány Isten legsúlyosabb Tévedéseibõl, és a Végül Is Kicsoda Ez az Isten Egyáltalán?
2022. nov. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
93%

"Az Úr útjai kifürkészhetetlenek. csak is kizárólag Isten foglalhat állást a témában"


Taka légyszi ezzel a bullshittel a Vallásba.

2022. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Az Úr fordítsa felétek az Ő orcájának fényességét!
2022. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
#9 Na, idefordította? Mert én nem látom.
2022. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!