Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vannak Baálnak papjai?

Miért vannak Baálnak papjai?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XehDnczz5XM


Itt azt láthatjuk, ahogy egy önmagát kánaánita-föníciai újpogány papnak képzelő férfi áldozatot mutat be Baálnak.


Miért van, aki olyan isten imád, aki gyermekek, meg emberek vérét sem vetette meg égő áldozatként? Még bálványa is van neki.



2022. nov. 26. 21:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2022. nov. 26. 21:58
 2/20 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
5%

Az embereknek különbözö érték rendje van az isten erkölcséről.

Van akinek bejön az olyan isten akinek áldozat kell.

2022. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A kánaánita panteon nem olyan volt, mint a görög-római, meg az egyiptomi, vagy akár mondjuk a mezopotámiai. Nem véletlenül, hogy a költők, írók nem példálóztak a kánaánita, meg a föníciai istenségek neveivel művekben. Voltak olyan sötét, undorító isteneik is, mint mondjuk Moloch, egy kánaánita alvilági isten, akit egy bikafejű, embertestű bálványként ábrázoltak, ami fémből készült. Amúgy is napsütéses, forró helyre állították, de még jól be is fűtöttek a hasába beépített kemencében. A fém átizzott, és a gyermeket főként élve, néha halva, egy gusztustalan vigyorgó álarccal a fején a kezébe helyezték, majd csaptak egy hatalmas orgiasztikus mulatozást.
2022. nov. 26. 22:13
 4/20 A kérdező kommentje:
Baálnak is gyermekeket áldoztak. Sőt, a karthágói utódjának, Baál Hammonnak is. Különösen az elsőszülött, egészséges, erős fiúgyermekeket kedvelte elvileg Baál. Sőt, az ő női társasszonyának, Astartének, vagy Karthágóban Tanitnak is. Bár náluk nem tudjuk pontosan, hogy előírás is volt-e, vagy csak kedvelte az ilyen áldozatot is az istenség.
2022. nov. 26. 22:17
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Most ezt komolyan kellene venni? Egy plüss állat és egy műanyag figura? Komolyan, hogy én még azt sem hiszem el, hogy a videó készítője komolyan veszi a dolgot.
2022. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Astarte papnői nyújtottak kevésbé erkölcsös szolgáltatásokat is, például rituálisan bárkivel szexeltek, aki pénzt adott érte.
2022. nov. 26. 22:19
 7/20 A kérdező kommentje:

#5.

Az egy bálvány. Van neki több is: Astartéról, meg másról is.


https://www.youtube.com/@KohanKilletz/about


Ő maga írja, hogy Baál papja.

2022. nov. 26. 22:20
 8/20 Lucifer-666 ***** válasza:
83%
Ma azt mondják az őrültekre és boszorkányokra, hogy egyéniség. Régen csak megégettük őket...
2022. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Drakula vagy ahmed ha van kedved írd meg mi köze van a két nevednek egymáshoz :) bocsi az offért
2022. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
60%

Milyen off? De mindegy is.


A Drakula név a vámpírok iránti kamaszi rajongásom okán került rám.


Késöbb össze futottam egy Abdullah nevű muszlim felhasználóval és egy másikkal akit itt ugy hivnak "más félpipás".Az utobbi csesztetett mert a nevet egy olyan uralkodo is hordta már, aki rengeteg muszlimot ölt meg. Már mint civileket. Meg van gyözödve hogy azért hordom mert meg akarok felelni a keresztény gazdáimnak. Szoval elküldtem a @X!"~-ba.

Abdullah már kedvesebb modon mondta hogy neki kicsit fura lenne engem igy hivni. Szoval azt mondtam neki:Hivj Ahmednek ha akarsz. Késöbb mielött elveszett volna a fiokom vitatkoztam egy magát zsidonak hazudó iszlamofobbal, aki szintén ahmednek nevezett. Ebből rá jöttem hogy ez elterjedt. Igy amikor új fiokot nyitottam bele raktam az Ahmedet. A drakulát nem hagytam el, mert nagyon nem akarom hogy az a félkegyelmű fél pipa egy kisebb gyözelmet is érezzen.


Ennyi, bocs ha hósszú.

2022. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!