Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényen mit gondoltok a...

Keresztényen mit gondoltok a kiáltó szó youtube csatornáról?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy én kivettem a videóiból tagadja, hogy léteznek démonok, sátán, bukott angyalok.



2022. nov. 29. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a leírást olvastam, de azt sem végig, mert az első bibliaellenes mondatnál abbahagytam.

Azt írja, hogy a démonok a fejünkben elhelyezett téves információk. A Bibliában én nem ezt látom. A Bibliában az van, hogy a démonok személyek, akiknek van tudatuk, van értelmük és vannak érzelmeik. Sőt, még arra is képesek, hogy beszéljenek: pl. állandóan kikiabáltak a megszállott emberekből, hogy Jézus az Isten szentje, vagy mondjuk egy másik esetben megkérték Jézust, hogy küldje őket a disznónyájba,

2022. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom valami nincs rendben ezzel a kiáltó szóval
2022. nov. 29. 23:10
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg az egész csatornán ilyen összeesküvés elméletek vannak
2022. nov. 29. 23:11
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Ez is egy önjelölt próféta aki hülyeségeket olvas ki a Bibliából.


Szegény Luther azt hitte, hogy mennyire felvilágosultak leszünk majd a Bibliával kapcsolatban ha mindenki készhez kap egyet erre meg jelennek az ilyenek.

2022. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon zavaros az egész. Úgy tűnik ők maguk sem értik amit mondanak.
2022. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó pár videóját megnéztem. Vannak jó és elgondolkodtató, értékes gondolatai, meglátásai, viszont elég durva tévedései is. Nagyon keveredik az igazság a hamissággal, és nem könnyű kiszűrni belőle a jót.
2022. dec. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A démonokról például óriási tévedésben van, és van még pár téma, amit nem is bírtam végighallgatni, annyira gáz volt az egész.
2022. dec. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy hamis, tévtanító aki beszél!

Viszont, "A nagy nyomorúság előtt" nevű csatorna, az teljesen rendben van, valóban az Isten igazságát közvetíti!

2022. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Valóban? Tagadja ő is például, hogy démonok lakhatnának az emberben. A gadarénus megszállottal mi a helyzet? Vagy a magdalai Máriával, akiből Jézus 7 démont űzött ki? Nem 2-3 verset kellene egymás mellé pakolgatni, mint ahogy ő fogalmaz (ezt csinálja egyébként az összes hamis tanító), hanem azt a másik 30-at is figyelembe kellene venni, ami az adott témáról szól.


A tévelygés melegágya, ha embereket követünk, és kijelentjük róluk, hogy Isten igazságát közvetítik. Mert könnyen lehet, hogy ma még Isten szavát szólták, szépen bedőltünk nekik, és holnap már a sátán szavát fogják szólni úgy, hogy észre sem vesszük. Amikor a sátán megkisérttette Jézust, Isten szavával kezdte: "Meg van írva...". Ennek ma nagyon sokan bedőlnek!

2022. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


A Bibliában van írva, több helyen is, hogy 2-3 bizonyságon áll meg az igazság.Ezért bizonyos, ha valaki legalább ennyi igét rak egymás mellé egy adott témával kaocsolatban, akkor biztos, hogy az igazságot fogja látni A kereszténységben, ezt az Isten adta utasítást nem teszik meg.

Démonokkal kapcsolatosan pedig igazuk van, hogy nem szállnak bele emberekbe, ahogy a Gadarénusoknál történt esetben sem. A démon daimon ógörög szó azt jelenti szó szerint, hogy nem föntről jövő tanítás. Tehát hamis tanokat jelent..későbbiekben adták hozzá a gonosz szellem jelentést.A "7 démon" kifejezés is azt jelenti, hogy sok hamis tan, igazságtalanságot űzött ki az elméjéből. Nagyon is helyén való a legalább 2-3 bizonyságon alapuló vizsgálat.Ez az Isten utasítása, aminek a Biblia olvasók 90%-a biztosan nemtesz eleget, ezért esnek áldozatául a kereszténységnek és más egyéb hazudozók tanainak.

2022. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!