Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hölgyek. Ti egyetértek azzal,...

Hölgyek. Ti egyetértek azzal, hogy azon Éva leszármazottai vagytok akit Isten Ádám bordájából teremtett?

Figyelt kérdés

2022. dec. 3. 12:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/4 anonim válasza:
44%
A vallás a legnagyobb téveszme a világon.
2022. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Azzal értek egyet, hogy én vagyok Isten.
2022. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

El tudom képzelni milyen lehetett ezt a dumát először meghallgatni az akkori nőknek.😅

"Na csajok, mi a fiúkkal kitaláltuk, hogy az emberi faj nem az ősanyáink hosszú sorának köszönhető, akik a saját vérükből és csontjaikból tápláltak a terhességeik alatt minket, hanem igazából egy láthatatlan emberke teremtett titeket a MI csontunkból :~) Aki pedig mostantól nem ebben hisz, azt halálra kövezzük"


Nem értek egyet, kérdező.

2022. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KZitus ***** válasza:
40%

Szia

Sajnos, ha származásilag visszamegyünk a kezdetekig, akkor a Biblia beszámolója szerint Ádám és Éva leszármazottja minden ma élő ember. Ha nem így lenne, akkor nem lennénk halandók.

Vajon ha Sátán nem azt mondja Évának, hogy "olyanok lesztek mint Isten", ami nyilvánvaló hazugság volt a részéről, inkább az igazat mutatta volna meg Évának pl. milyen lesz amikor megöregszik, hozzányúlt volna a tiltott fához?

2022. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!