Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pontosan hol írja a Biblia,...

Pontosan hol írja a Biblia, hogy bűn kiverni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 01:12
 1/6 Aonime válasza:
54%

Ferenc 2.kötet 3.szózata


És ki este falloszát ki verni téved, bűnös lessz valaha égiek között

2022. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Onán vétkének leírását szokták félremagyarázni a keresztények úgy, h tilos onanizálni (igen, innen jön a kifejezés). Pedig Onán nem azzal vétkezett, h kézzel verte ki, hanem h nem engedelmeskedett Istennek, aki azt akarta, h Onán farkalja meg a testvére feleségét. Ezért aztán Isten jól megölte Onánt.


Az Ószövetség tele van ilyen fuck logic sefüle-sefarka (oké, ez esetben farka van, ha érted mire gondolok) történetekkel, aminek alapján Isten egy gonosz pszichopata.

Ha már mindenképp kereszténykedni akarsz, fókuszálj az Újszövetségre, azaz Jézus tanításaira.

Bővebben: [link]

2022. dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lucifer-666 ***** válasza:
88%
A Biblia nem foglalkozik a dákóddal, csak ha le akarsz döfni vele másokat...
2022. dec. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

De bűn kiverni és mind vétkesek vagyunk, akik kivertük valaha. Én is vertem ki. Viszont addig verjük, amig lehet. Aki hivatalos isten országába, azt Isten remélhetőleg inpotensé teszi egy időre, hogy ne tudja kiverni és tisztán, bűneit megbánva térhessen be a mennyországba. Én ebben reménykedem, mert bizony elég nehezen tudok ellenállni ennek. Jó, kibírtam egy hétig karácsony előtt, de volt, hogy napi háromszor is vétkeztem ilyen módon.


Azt nem mondja az írás, hogy verd ki vagy ne verd ki. De azt sem mondja, hogy az asszony verje ki neked. Nem, az írás ennyit mond :

"De Isten a teremtés kezdetén férfit és nőt alkotott. Az ember ezért elhagyja apját, anyját, a feleségéhez ragaszkodik, és ketten egy test lesznek. Ettől kezdve többé már nem két test, hanem csak egy. Amit tehát Isten összekötött, azt ember ne válassza szét.” 2 (MÁRK 10: 6-9)

2022. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Konkrétan sehol


De azt sem írja pontosan sehol hogy nem ölheted meg a nagyanyád keresztfiának a bácsikáját ettől függetlenül még mindig nem szabad

2023. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a ,,Ne ölj!"-ben mi nem világos?
2023. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!