Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit Gyülekezetesek, tudtok...

Szabó Ádám2 kérdése:

Hit Gyülekezetesek, tudtok mondani egy dolgot, amiben Németh Sándor tévedett?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy akinek epilepsziás rohama van, azt megszállta a Szentlélek.
2022. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy freudi elszólása (ugyebár a szív teljességéből szól a száj), hogy hogyan tehetjük a pénzt az első helyre az életünkben.
2022. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
2022. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszpnöm kedves hitesek!. Már kezdtem azt hini, hogy Németh Sándor egyzerűen hibátlan. :) De már latom, hogy ő is csak egy közülünk... Bár nagy szolgaja az Úrnak!

Azonban tudnátok mondani olyat amikor valami erkölcsi hibát vétett Példaul emberi gyarlosagbol hazudott egyet kicsit például? Inkább aztat érdekelne engem.

Tisztelettel:

N Zoltán

2023. jan. 1. 16:56
 5/11 A kérdező kommentje:

Kolegám gépét használom. De majd Ádámka majd szól nekem, ha küldtök nekem üzentet!!!

Dicsőség az Úrrnak!. BÚéK!

Majd jüvök

2023. jan. 1. 16:59
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

[link]


jóga=démonidézés


Ennél aligha találsz nagyobb faxságot.

2023. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tisztelt #6-os, szerintem még ebből a cikkből is azt fogják kihozni a hitesek, hogy Németh Sándor egy tökéletes, hibátlan ember. XD XD :D

Ettől tartok . . .

2023. jan. 28. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom miért lettem lepontozva, én jógázok és nem tudok róla, hogy bármilyen démont megidéztem volna.
2023. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2023. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Mi az amiben igaza volt?

Szerintem ezt könnyebb lenne össze szedni. Nem rég láttam egy rövid részletet egy beszédéről.


Egy olyan mondatra nem emlékszem ahol nem valamilyen téves dolgot állított volna. Még önmagának is ellentmondot és a közönségnek fel sem tűnik.

2023. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!