Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történik Jézus második...

Mi történik Jézus második eljövetelén?

Figyelt kérdés

Tudtok mesélni erről?

Teljesen be vagyok parázva. Nagyon is hiszek Istenben, hogy ő a mindenható, a legerősebb, a leghatalmasabb, az ő fia Jézus, aki emberként jött a Földre, és aki megváltotta az embereket a bűneiktől.

Nem vagyok vallásos ember, aki tudja Jézus egész történetét, csak 1-1 részletet, hívő vagyok.

Nekem túl bonyolult és nagyon nehezen értem meg Jézus történetét, ezért nem olvastam a Bibliát, csak hallgatok másoktól, illetve amit a templomban hallok a lelkésztől.


Szeretem és hiszek Istenben, Jézusban, mégis nagyon félek tőlük, mi van ha nem érdemlem meg, hogy hozzájuk mehessek, mi van ha nem ismerem fel az igazi Jézust, amikor eljön a Földre, és az Antikrisztusnak fogok hinni? Ez érezni és látni fogjuk, hogy melyik az igazi?

Kérem, valaki írja le nekem ezeket összefoglalóban, hogy valamelyest megnyugodjak.



2023. jan. 3. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj ezek miatt. Nem kell félned a második eljöveteltől sem.


Ha úgy jobb akkor gondolj arra, hogy a szeretteid szerinted mit tennének halálod után, ha nekik kéne ítéletet mondaniuk? Te ártanál a szeretteidnek szándékosan, különös képen ha segíteni is tudsz helyette rajtuk?


Biblia szerint Isten jobban szeret téged mint a szeretteid vagy mint te őket.

Gondolj erre, ha félnél attól, hogy hogyan fog ítélni.

2023. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A Biblia azt írja, hogy az ég felhőin száll majd alá angyalok seregével, minden szem látni fogja és lángokban ítéli meg a világot. Röviden ennyi.
2023. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Jelenések könyvét!
2023. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lucifer-666 ***** válasza:
23%
Dögvész, sírás és fogcsikorgatás...vér és hús szag a füstölgő tűzben 😥
2023. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogod látni a második eljövetelekor. Emberek milliói fognak eltűnni. Adja Isten, hogy Te is és én is köztük legyek.
2023. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
azert nem erted az Isten Igejet, mert nem kersz bolcsesseget Istentol. Kerj tole, O szemrehanyas nelkul ad, es terj meg Hozza, band meg buneid es hagyd el, kovesd Jezust
2023. jan. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%
Jó lenne már, ha ott lennénk. Akkor Isten ítél, a rosszak elvesznek, a jók maradnak. Én òszíntén megmondom, hogy sok a bűnöm, jelenleg rossz vagyok, de nem hagyom el a bibliát, templombajárást és igyekszek jó lenni újra.
2023. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Jézus a felhőkön fog alászállni, minden szem meglátja majd őtt. Úgy írja hogy az égbolt eltakarodik, gondolhatod milyen brutális lesz!

Mindannyian meg fogunk remegni az istenfélelemtől. Csak mi nem azt mondjuk majd hogy "rejtsetek el minket ti kövek!!" hanem tudjuk hogy itt van Ő akiben hittünk.

Nagyon bízom benne hogy én is, mi is mindannyian vele mehetünk. Olyan bűnös vagyok én is, megvallom. Csak reménykedem. De ha engem nem talál méltónak, helyettwm a szeretteimet vigye el, értük elkárhozok ha kell. Félelmetes amúgy.. :) gondold el milyen "durva" lehetett a hegyen a színeváltozását látni, vagy ahogy m3ggyógyulnak a betegek!! :)

2023. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!