Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Találtam a halálal kapcsolatba...

Találtam a halálal kapcsolatban egy összefoglaló kis tanulmányt ahogyan az ó szövetség és ahogyan az új szövetség állitja be. Mi a vélenényetek?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 6. 15:16
 1/1 anonim válasza:

Bele olvastam, egyreszr dogmatikus a biblia ezért nem is olvastam tovább, annak ellenre, hogy szoktam olvasgatni a bibliát.

Ha mindent a tudatunkban tapasztalunk beleértve az 5 erzekszervunket is, ebből ki lehet következtetni, hogy minden a tudatunkban van, szóval a halál is egy tudatálapot váltás. Ha hiszünk a lélek örök létezésében.

Olyan mint mikor elalszil almodsz az is egy tudat állapot a megjelent világ a te tudstod kivetulese aztán jön a mély alvás amikor már nem almodsz aztán a felebredes. Sztm így lehet a halál is tudatunk váltakozó állapotának függvénye. Ezel nem tagadom Isten létét csak azt mondom, hogy a tudat(Elmel) megelőz mindent.

2023. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!