Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha hiszel Istenben, hiszel...

Ha hiszel Istenben, hiszel abban is, hogy létezik egy nála magasabb rendű "létezési forma"?

Figyelt kérdés

Sokat tanulmányoztam egyes hit- és vallási formákat. Mindegyik "tetején" a saját vallásának "Istene" áll. Tudjuk, hogy sok vallásban Isten szavát másképp mondják, de értelmében ugyanaz. A "legfelsőbb".

Állítás: "A hit erőt, energiát, biztonságot, önbecsülést ad Neked".

Válasz: "IGEN!!!" Tapasztalatból írom, nem kamu.

A szkeptikusoknak szeretném mondani, hogy maximálisan egyetértek velük, mindenki saját maga dönt, de tudományosan bizonyított, hogy a "hit" mentálisan és fizikálisan is energiát, több önbizalmat ad, ha valóban

komolyan "lát" egy ember.

Sokat segítenétek hozzászólásokkal is, NE "csak" szavazzatok!

Köszönöm...



2023. jan. 12. 08:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A Korán kijelentéseire alapoztam amit igazságnak fogadok el.


Semmi olyan dolog vagy entitás nem létezhet amiről Allahnak ne lenne tudomása.


Természetesen ez HIT kérdése. Elfogadom ha valaki ezt másként gondolja.

2023. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
Nem Isten a kezdet és vég.
2023. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
Az istennek pont az a lényege hogy legfelül van.
2023. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Isten felett nem áll senki. Bibliában elmondja magáról, hogy ő a kezdet és vég, nála senki nincs aki dicsőbb, hatalmasabb lenne. Ő mindig is volt és mindig is lesz.
2023. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

,, Ne legyen más Istened!,,


Ez nem azt jelenti, hogy nincs más Isten, hanem azt, hogy te ne azokkal foglalkozzál, hanem én itt vagyok neked, bőven jó így neked.

2023. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!