Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik a feltétel nélküli...

Létezik a feltétel nélküli szeretet és az, hogy egy gazdag és egy szegény egy párkapcsolatban szeretheti egymást feltétel nélkül?

Figyelt kérdés
Igen ez az emberek legnagyobb problémája Isten nélkül!
2023. jan. 14. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Feltétel nélkül szereti az anya a gyermekét, és a kutya a gazdáját.
2023. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%

A feltétel nélküli szeretet betegség.

Amikor az anya szereti a gyerekét, vagy valaki a párját, az legtöbbször a génjei terjesztése miatt van.

Vagy a saját helyzete javítása miatt.

2023. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Lucifer-666 ***** válasza:
30%
Az igazi szeretet csak kiérdemelni lehet és ahhoz nem kell pénz.
2023. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Az igazi szeretetben nem ő és te szerepeltek, hanem ti.
2023. jan. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

PONTOSAN sixsixsix!!!

Ott a pont.

Úgy legyen!!!

2023. jan. 15. 22:34
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom... ide értelmes ember nem jár?

Amikor a feltétel nélküli szeretetről beszéltek, akkor arra nem gondoltok, hogy egy égő házból ELSŐNEK kit mentenétek ki?

Egy kiskutyát, vagy egy gyereket?

Sőt: a saját gyereked, vagy a szomszéd gyereket? Vagy egy öreg embert?

Nyilvánvaló, hogy először mindenki a sajátját, és a fiatalt, utána csak az öreget, és utána az állatokat, a legvégén a növényeket, ha még eljut odáig, és ha a saját élete nincs nagy veszélyben.

De még olyan különbség is van, hogy egy engedelmes, jól nevelt gyereket előbb mentenél ki, mint egy dacos, állandóan ellenkezőt. Vagy, ha ezt nem tudod róla, akkor egy szépet előbb, mint egy csúnyát.

Akinek ez nem elég világos, hogy ezek bizony kőkemény feltételek, azzal más gond is van.


A szerelem is arról szól, hogy gyereketek lesz, aki aztán továbbviszi a génjeidet. Akinek nem lehet saját gyereke, leginkább csak az gondolkodik azon, hogy örökbe fogad. Valahogy nem nagyon szokott felmerülni egy fiatal párban, hogy ugyan ne legyen már saját gyerekünk, de fogadjunk örökbe egy csecsemőt!

Pedig őt épp úgy feltétel nélkül lehetne szeretni!

2023. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Az attól függ, hogy te a szegény vagy e vagy a gazdag.
2023. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem működik. Gazdag családból származó, diplomás, vékony, sportos nő vagyok. Többször is randizgattam/jártam szegényebb pasikkal, aminek a vége az lett, hogy: vagy kihasználtak, vagy kevésnek érezték magukat. Pedig abszolút nem éreztettem velük, hogy azok lennének. Szóval ez a felállás nem működik, legalábbis nálam eddig nem működött soha. Guba gubához, suba subához. Nagyon eltérő módon nevelkedik egy gazdag/szegény, más az értékrendjük, világnézetük, máshogy állnak az anyagiakhoz stb.
2023. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 NTBS ***** válasza:
100%
Igen lehetséges, csak nagyon ritka.
2023. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?
2023. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!