Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi féle Istenre vallana az,...

Mi féle Istenre vallana az, hogy halálunk után beküld a seolba ahol várni kéne a feltámadást? Ti ezt elhiszitek vagy szerintetek is rögtön megyünk a mennybe vagy pokolra?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Beküld a seolba ott kell várni a feltámadást
Egyből megyünk a mennybe vagy pokolra, rögtön van az Ítélet
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egyik sem a reinkarnáció sokkal vonzóbb dolog.
2023. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az életet. Nekem nem vonzó. Soha többet nem akarok ember lenni
2023. febr. 3. 17:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Többé#
2023. febr. 3. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elhunyt szemszögéből egyből megyünk.
2023. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem kívánságműsor, nem olyan dolog hogy mi a vonzó es mi nem.

Amikor kilép a te szellemed a testéből akkor jön vagy az angyal érted aki elvisz a menybe , vagy a kaszás aki a halál es visz a pokolba.

Van menny és van pokol.

Az egyik hely a bűnösök helye, a masik a bűnteleneké.


De majd az idok leg végén, a pokol es a halál is kiadja majd a halottakat es megallnak a nagy bíró-az Isten- Jezus -előtt.


Idézek:

Jelenések könyve -bibliaból-

És láttam egy nagy fehér trónt és a rajta ülőt: színe elől eltűnt a föld és az ég, és nem maradt számukra hely.

12És láttam, hogy a halottak, nagyok és kicsinyek a trón előtt állnak, és könyvek nyittattak ki. Még egy könyv nyittatott ki, az élet könyve, és a halottak a könyvbe írottak alapján ítéltettek meg cselekedeteik szerint. 13A tenger kiadta a benne levő halottakat, a Halál és a Pokol is kiadták a náluk levő halottakat, és megítéltetett mindenki cselekedetei szerint. 14És a Halál és a Pokol belevettetett a tűz tavába: ez a második halál, a tűz tava. 15Ha valakit nem találtak beírva az élet könyvébe, azt a tűz tavába vettetett.

2023. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A buntelenek pedig( azok akiknek megbocsajtattak a bűneik, -Isten megbocsajtott nekik mert elfogadták a megváltást, azoknak :

" Aki hisz ên bennem az ítéletre sem megy hanem atment a halálból az életre" -ezt Jézus mondja.

2023. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Miféle isten? Ítélkező isten, az tenne ilyet. Szerinted a Teremtő ítélkezik, vagy szeret? Melyik tűnik racionálisabbnak, ha nem emberként nézed?
2023. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!