Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Keresztények ! Ha...

Kedves Keresztények ! Ha lenne lehetőségetek találkozni Jézussal még evilági életetekben kérdeznétek tőle valamit ? Vagy esetleg mit mondanátok neki ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 18:48
 1/10 anonim válasza:
58%
Megkérném, hogy gyógyítsa meg az impotenciámat, és megígérném, hogy utána igyekezni fogok.
2023. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
Semmit. Bizonyítsa be.
2023. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Odaadnám neki a Bibliát és nézném, ahogy olvassa lassan eltorzul az arca.

De nem...

Megkérném, hogy digitálisan rögzítse az összes tanítását a világ összes nyelvén, hogy véletlen se forduljon elő félrefordításból adódó félreértés.

Aztán innék a véréből.

2023. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Azt tudjuk hogy a Biblia szerint Jézus mit fog mondani a keresztéyneknek mikor visszatér:


Máté 7:22-23 Sokan mondják majd nekem ama napon: Uram, Uram, nem a te nevedben prófétáltunk-e, nem a te nevedben űztünk-e ki ördögöket, és nem a te nevedben tettünk-e sok csodát? És akkor kijelentem nekik: Sohasem ismertelek titeket, távozzatok tőlem, ti gonosztevők!"

2023. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4: Itt most személyes/egyéni dologra gondoltam. Egyszerűen azért mert én például tudnék mit kérdezni Mohammed prófétától (béke legyen Vele), ebből kiindulva kíváncsi vagyok mások gondolataira.


És nem szeretnék vitát generálni.

2023. febr. 3. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem mindegy hogy olyan kereszténytol kerdezed ezt aki hisz Jezusban, vagy olyantol aki még a bibliában sem hisz, csak keresztenynek mondja magát hogy legyen vallása. Mert ilyen modon a névleges keresztenyek csak 5% igazán hisz, de lehwt sokat mondtam.


Megkérném mondja el hogy melyik profécia a következő ami be fog teljesedni és kb.mikor,

(mert nagyon sok profetikus üzenetet adott az övéinek, amik most-az utolsó időben- fogank beteljesedni) ( en is kaptam ilyen álmot Istentől)

ill. a bibliában is vannak proféciak amik meg fognak még történni..

es mondja el a sorrendet hogy mi mi után következik, és hogy az Ö visszajövetele melyik profecia után fog beteljesedni ?


Nagyjából tudom mi következik, de lehet előtte még mas is fog történni es hogy pontosan tudjam..

2023. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem biztos, hogy kérdeznék Tőle dolgokat. Egyszerűen csak örülnék annak, hogy láthatom Őt testben és megölelgetném, puszilgatnám és imádnám. Nagy álmom válna valóra. 🥰


23/L

2023. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jégszív ***** válasza:
66%

Ajjaj!

De a válaszára lennék leginkább kíváncsi.


1. („Szeresd Uradat, Istenedet teljes szívedből, teljes lelkedből és teljes elmédből.) Ha valóban JÓ és BÖLCS mindenható (mennynek és földnek teremtője), mi szüksége van rá, hogy szeressük, imádjuk? Ez nem szánalmas hiúság? Senki nem kérte, hogy létrehozzon minket.


2. Ha már végtelenszeresen megszenvedtük a tudás fájának gyümölcsét, miért nem a TAPASZTALATOKON ALAPULÓ MEGGYŐZŐDÉSEN keresztül engedi magát megismerni a hit zavarossága helyett? Ráadásul a világ népeinek miért különbözőképpen nyilatkoztatta ki magát?


3. A hit miből hozott többet az emberiség történetében:

- Békét, szeretetet, megnyugvást, vagy

- fájdalmat, harcot, keserűséget!


4. Ha félretesszük a Biblia "igéit"", ami csak a HIT forrása, a mindennapi élet tapasztalataival szemben Isten mi alapján állítja magáról, hogy jó és igazságos?



5. Miért vétlenek millióinak kell megbűnhődni pár elvetemült alak égbekiáltó gazsága miatt? Miért van az, hogy rombolni mindig könnyebb, mint építeni? (ENTRÓPIA...)


6. Ha a SAJÁT képmására teremtette az embert, nem gondolja, hogy alaposan ESZÚRTA? Mi alapján állapítja meg, hogy ki mennyire bűnös a szemében? Hisz a fával az „ősbűnt” is ő teremtette, nem gondolja, hogy ezért már vastagon benyújtotta a számlát?


Kösz, egyelőre nincs több kérdésem.

2023. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt kérdezném miért felejtünk olyan gyorsan? Ha egyszer megbizonyosodtunk valamiről miért felejtjük el?

Miért megy majdnem minden a felejtősbe? Én már azt sem tudom mi volt tíz perccel korábban...

2023. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jégszív ***** válasza:

#9.

Erre ne Jézustól várd a választ: megadja az orvostudomány.

2023. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!