Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék eligazodni a magyar...

Szeretnék eligazodni a magyar Ortodox kereszténység vallásgyakorlati lehetőségeiben és ehhez kérhetek tanácsokat (alább konkretizáltam)?

Figyelt kérdés
Már jó pár könyvet elolvastam a témában, ezeket jegyzetelem, stb. Tetszik mind a teológiája, mind a dogmatikai, egyház szervezeti rendszere. A nehézségem ott jön be, ami talán a leglényegesebb: semmi tapasztalatom sincsen semmilyen vallásgyakorlat területén. Szeretnék tájékozódni az ortodoxia valódi gyakorlata irányában katekizmus és közösségi vallásgyakorlaton keresztül, szeretnék találni egy jó papot, egy jó közösséget, hogy személyesen tovább tájékozódjak! Tud ebben valaki segíteni?

2016. dec. 13. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nem volt ez a kérdés már korábban? Ha pesten vagy a környékén laksz javaslom gyere el oda ahová én is járok az egy nyitott jófej közösség a papot is hosszan lehetne méltatni, stb stb azt hiszem emgfelelne a fentebb leírt igényeidnek
2016. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

A kérdésem, hogy Te pontosan melyik közösségbe jársz ?

2016. dec. 22. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
pestre egy kápolnába szent Istvánnak és Hierotheosznak van dedikálva
2016. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

Üdv!

2016. dec. 26. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs mit, kell elérhetőség vagy ilyesmi?
2016. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést ! Már volt szerencsém megismerni a honlapot ! Ott volt cím,stb., ha lenne még ezen kívül más lényeges elérhetőség, azt megköszönném !
2016. dec. 27. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!