Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én az ősi egyiptomi istenek...

Ha én az ősi egyiptomi istenekhen hiszek akkor hozzájuk is lehet imádkozni szerintetek? Sokkal jobban vonzott mindig is ez a fajta hitvilág.

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Ők is léteznek, igen.....sok millió isten létezik ilyen értelemben, de ők mind részei a Teremtőnek, akárcsak mi, emberek, akik egy napon, - évmilliók múlva- szintén majd istenei leszünk fejletlenebb fajoknak.
2023. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Jézus érted is meghalt a kereszten, hogy elvegye a bűneidet azért, hogy örök életed lehessen, és a földi életedet is jobbá tegye.


Az egyiptomi "istenek" mit tettek érted?

2023. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Az egyiptomi istenek halottak. Már nem él belőlük egy sem.


De ez nem jelenti hogy nem imádkozhatsz hozzájuk, csak gondoltam szólok.

2023. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha még abban sem vagy biztos, hogy lehet-e imádkozni hozzájuk, akkor hogyan állíthatod, hogy hiszel bennük?
2023. febr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 UlfOrmson ***** válasza:
vallásszabadság van. Amíg nem kezdesz el teszem azt az azték Quetzalcoatl tiszteletére embereket áldozni, addig olyan istenhez imádkozol, akihez akarsz
2023. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Senkinek nincs joga megmondani kihez imádkozz, ahhoz meg főleg nincs, hogy bűntudatot keltsen benned, kedves 2-es...
2023. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!