Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » "Az Úr érkezése" kiírással...

"Az Úr érkezése" kiírással szertnék, mélyebb, komoly hangvételű Istenes vers címeket. Írnátok párat?

Figyelt kérdés
Egy szavaló versenyre kellene, fontos, hogy 21.században született vers kellene! Nézelődtem már de nem találtam! Nem baj ha hosszabb, jobban szeretem egyébként is!

2023. febr. 9. 12:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10#

Rajongok a versekért! Bármilyen témában! Ez egy új dolog, hogy ezzel a témával kaptam feladatot! Igazából, nincs veszteni valóm, csak nyerhetek! És, nem trollkodásnak szántam, ezért is kértem segítséget! És így, jobban megismerem a haveromat! Ugyanis nekem már mesélt rengetegszer arról, hogyan "találkozott az Úrral" írt más verseket, vidámat, hangulatingadozó, szomorút! Felnézek rá, és tudom ha valamire kezét teszi, az jó lesz! Versekben, csak olyanokat jelenít meg, amik igazak, és nem cáfolhatóak!

2023. febr. 10. 21:20
 12/12 anonim ***** válasza:
Rendben. megpróbálok segíteni, de kell részedről valami irány vagy pozició, mi legyen benne, miről szóljon, mi legyen a lényeg, mi legyen kiemelve, mi legyen a vezérfonal, stb.
2023. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!