Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A reinkarnációs utaztatást...

A reinkarnációs utaztatást milyen Bibliai idézetek tiltják? Hallottam,hogy Mózesi törvények tiltják a varzslást.

Figyelt kérdés
Szerintem ennél nagyobb marhaságot nem agyalhatott volna ki az emberiség, mint a reinkarnáció

2023. márc. 4. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A választ sajnos nem tudom, de tetszik ez a kérdés. :)


Amúgy, nem hinném, hogy szó van a Bibliában a reinkarnációról, szerintem tagadják, úgyhogy asszem, próbálták kivenni belőle.


De valamennyi még benne maradt, amikor a vak kisfiúval találkoznak,és kérdezik Jézust a tanítványai, hogy "ki vétkezett, ő , vagy a szülei, hogy vakon született?" És akkor mondta a Jézus erre,ha jól tudom, hogy "Nem csapható be az Isten, mindenki amit vetett, azt kell learassa". Hát, tudod, ha a gyerek vétkezett, akkor az anyaméhben nem nagyon tudott vétkezni, hanem akkor azt egy korábbi életében tehette. De lehet, hogy ez nem is pl karmikus büntetés volt neki, hanem csak ezt akarta megtapasztalni születése előtt, amikor kigondolta ott a Mennyben a segítőivel, hogy mi legyen a következő sorsa, milyen legyen a következő élete.


Szóval, vissza a Bibliához, szóval szerintem, ha eleve úgy vannak a könyvvel,hogy nincs benne reinkarnáció, akkor minek tiltanák a reinkarnációs utazást? Ha maga a reinkarnáció "nem létezik", akkor az utaztatáson sincs mit tiltani.


Remélem, nem írtam butaságot; ha igen, akkor bocsi.

2023. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*"Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam". :) :)
2023. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek! Veszélyes kapcsolat.
2023. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!