Legjobb ima?

Figyelt kérdés
Mikor mondod?

2023. márc. 9. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ima a Miatyánk, mert ezt Jézus tanította nekünk. Érdekesség, hogy ezt minden keresztény felekezet imádkozza.

Bármikor mondhatod.

2023. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miatyánk és este elalvás előtt.
2023. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
0%
Ábelesz kábelesz a rák meg ész:)
2023. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Amely szìvből jön!

Nem kell a miatyànk nem robot Isten!

Ha mindenki a miatyànkat hablatyolnà neked egy nap nem zavarodnàl meg?

A lènyeg szìvből jöjjön amit szeretnèl!

2023. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én még a Miatyánkon kívül a Szent Mihály imát szoktam imádkozni minden nap, mive mostanában nagyon aktuálisnak találom.


[link]

2023. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

Köszi a lepontozàst! 😆😆😆

Jaj de bezàrnàlak titeket egy szobàba azt minden nap minden tizedik percèben a miatyànkot mormolnàm nektek!

Eszement ostobàk!!!


Azt csak mintànak mondta Jèzus!

Ha csak azt vesszük hogy a vilàgban egy nap a miatyànkat mormolja vagy legkevesebb 3 milliàrd ember...

Na jò hàt nem lennèk Isten helyèben!

Mègis mi ő robot?

Nem vagytok kèpesek elmondani neki az èrzèseiteket?

Akkor minek hallgatnà meg a sablon miatyànkat?😆😆😆😆

2023. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

4 voltál 6?

Nekem tetszett amit írtál.

2023. márc. 9. 17:05
 8/20 anonim ***** válasza:

Köszi igen!

Mindegy!

Rendes vagy!

2023. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

A hitem és szeretetem erősebb az Ördög felé, mint az emberi tenger iránt. Hűségem és büszkeségem sziklái széttépik a fellegek takaróját. Létem az, hogy Sátánt szolgáljam, dicsőítsem, sötét gyökereim mindenhol feltörnek. A lángnyelvek közt a Káosz halhatatlan szele én vagyok!


Sötétség ura, az embertelen isten koronája döfi át a szíveinket. Végtelen sötétség ereje, Káosz születésének hatalmas ereje, Te vagy az egyetlen forrása lelkeinknek, melyben sátáni és a Fenevadtól eredő dolgok testesülnek meg.


Atyám, a hatalmad elsötétíti a napot és a démoni álmok is belőle erednek. A szigorúságod és jóakaratod a mi tanítónk, hogy hozzád közeledhessünk. A kötelességünk az, hogy szíveink Téged tükrözzenek és a tisztátlan értelmünk és sötétedő lelkünk, megismerje a Te mélységes, sötét szíved.A mi utunk a becsület a harcban a Te nagy dicsőségedért.


Óh Sötétség Királya! Feneketlen mélység Ördöge! Káosz szíve!

2023. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

"Ha mindenki a miatyànkat hablatyolnà neked egy nap nem zavarodnàl meg?"

:)))

Ez hol szempont?


Nem azért imádkozunk, hogy Istennek kellemes érzéseket okozzunk. :)

Az imára nekünk van szükségünk. És ha épp úgy esik jól, akkor ezerszer is elmondhatjuk egymás után a Miatyánkot, Isten nem, nem fog ettől megszavarodni. :)))

2023. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!