Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha hívő lányt szeretnék és...

Ha hívő lányt szeretnék és csak azért járnék el gyülibe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hívő, nem gyakorlok semmi féle vallást ezt leszámítva hiszek Istenben de ennyi kb.


Sok barátnőm volt de az összes egy k..va volt, és én már nem is feltételezem hogy van köztük normális, és nem is kellenek…


Szeretném a szerelmet is megélni végre egyszer, nem azt hogy egy disco WC-be szedjem fel majd teljesen feleslegesen bármi féle érzelmet is táplálják olyanokért akik egyáltalán meg sem érdemlik.


Párszor voltam ilyen gyülekezetekbe…és sokszor eszembe jutott hogy amúgy ott is gyönyörű nők is voltak, és emberi értékkel is rendelkeztek…nem egy darab hús szintjén álltak.

Imádtam velük beszélgetni…tetszett hogy volt gátlásuk és hogy volt egy lelki világuk…hogy tudtak szeretni és sorolhatnám. És volt bennem egy olyan érzés hogy meg is akarom ismerni őket..volt olyan is aki ugye nem gyerekkortol volt hívő de még annak is jobban örülnék.


Ne értsetek félre nem pont szűz lány kell..meg amúgy a házasságig nincs szexel nem értek egyet..de még lehet azt is elnézném ha végre valaki lelkileg meg fogna…írhatnám tovább is de a lényeg ennyi..ennek értelmében én is hajlandó lennék változni de teljesen nem tudom at adni magam szerintem istennek már…mi a véleményetek erről ?30f


2023. márc. 13. 03:32
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Én is így gondolkodom, egyetem alatt próbáltam csajozni, de amikor már komolyabb kapcsolattá alakult volna, kiderült hogy a csajnak közben már volt barátja...

Azóta nem is próbálkoztam, szánalmas az ilyen nem is tudom hogy akarna hosszútávú kapcsolatot, vagy egyáltalán feleség lenni.

24f

2023. márc. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy hívő keresztény nőnek valószínűleg az az alap, hogy a társa az életben ugyanazokat az értékeket vallja mint ő. Egy keresztény nő nem pasizni jár Istentiszteletre, misére.

Ezt nem fogod tudni túl sokáig bekamuzni, hogy te is hívő keresztény vagy, ha ez amúgy nem igaz, mert hamar le fogsz bukni hidd el.

Kemény fába vágod a fejszédet, nem biztos, hogy megéri szenvedned.

30f

2023. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NTBS ***** válasza:
100%

Ez nem fog menni.

De a Hit a te életedben is csodát tehet.

2023. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Előbb utóbb úgyis kiütközne valahol a probléma. Aki azért gyülibe jár, annak van erre, a hitre és annak megélésére affinitása. Nem tartom valószínűnek, hogy olyan “hitetlennel” állnának össze, mint te.


Másrészt, nem a diszkóban kell normális lányokat keresni (jó, egy néhány ott is akad, én is buliztam, félévente egyszer). A normális lány ugyanis a buli estéjén otthon, vagy a koliban Netflixezik, esetleg moziban vagy könyvtárban ül.

2023. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aztán jöhet kis Jeanne D'arc os szerepjáték.

"Bűntess meg angol kutya!Keményen!"

😉

2023. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha az Úrra bízod, Ő megtaláltatja Veled a társad...


1 Mózes 2:18

És monda az Úr Isten: Nem jó az embernek egyedül lenni; szerzek néki segítõ társat, hozzá illõt.

2023. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KZitus ***** válasza:
100%

Szia

Se lányért, sem fiúért gyülekezetbe járni, és megjátszani magadat hidd el, nem éri meg - hosszú távon. Becsapod magadat is, és a lányt is, ez előbb vagy utóbb kiderül.

Az írásodból úgy tűnik a hivő lányok belső értékrendjéért járnád azt az utat. De gondolj pl. arra, ha a lány (a belső értékrendje miatt) szintén ilyen fiút szeretne magának, és nem futó kalandot akkor mire, kire talál benned? Azután gondolhatsz arra is, vajon mitől alakult abban a lányban ki a magasabb belső értékrend?....ezek talán elgondolkodtató dolgok lehetnek a számodra.

2023. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy hivo, de hiszel Istenben? Na mindegy.

Ha rogton elmondod annak a lanynak, aki megtetszik, hogy ki vagy, miert vagy ott, akkor megprobalhatod.

Viszont a disco veceje es egy kereszteny gyulekezet kozott még rengeteg mas helyen lehet lanyokkal talalkozni.

Egyebkent ha nekem egy 30 eves ferfi azt mondja, hogy az eddigi kapcsolatai kozul "az osszes egy k..va volt", en nemigen allnek vele szoba. Ez egy fokmeroje a tiszteletnek es a becsuletessegnek, hogy hogy beszel valaki a korabbi kapcsolatairol.

2023. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én inkább az előző nőkről nem szólnék ott senkinek, mert gondolom nő gyűlölőnek néznének.


Egyébként magáért a hitért is képes lennék tenni, de őszintén szólva ezért mennek oda…emlékszem volt egy szőke lány, amikor még régen jártam oda, olyan értelmes és okos meg szexi is volt..teljesen bele voltam zugva..azért jutott ez eszembe.


Annyi hogy nem mentem többet és így valahogy elmaradt.

2023. márc. 13. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor az összes eddigi komment nem jutott el az agyadig.

Értem miért ilyen lányokat fogsz ki, nem véletlen műve.

Nem fog segíteni egy keresztény lány sem azon, ha hülye vagy maradjunk ennyiben, hiába jó csaj.

2023. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!