Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érdekel engel a Jehova Tanúi...

Érdekel engel a Jehova Tanúi vallás. Arra gondoltam elmegyek a királyság házába egy gyűlésre. Meg merjem tenni? Higy fognak hozzám viszonyulni?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok tőlük mert sok rosszat hallottam róluk. A saját nevemen mutatkozzak be? Vagy találjak ki valami állnevet? Azt tudom,hogy a lakcímemet nem szabad megadni. Egyeltalán el merjek menni?

2023. márc. 19. 10:00
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat királyság terem csak alig aludtam az éjszaka.
2023. márc. 19. 10:03
 2/39 SIDLER22 ***** válasza:
79%
Jehova Tanúi is csak emberek. Barátságosak legtöbbször. Szívesen fogadják az új megtéríthető egyéneket. Ha akarsz elmehetsz hozzájuk egy előadásra. Hátul leülsz azt kész.
2023. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%
Nagy ívbe kerüld el azt a gonosz szektát.
2023. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem akarok csatlakozni. Csak kíváncsi vagyok.
2023. márc. 19. 10:38
 5/39 anonim ***** válasza:
0%
Mint egy katasztrófa turista?
2023. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok turista
2023. márc. 19. 10:41
 7/39 A kérdező kommentje:
Kóvancsiságból szeretnék elmenni. Tisztába vagyok ennek a veszélyeivel ezért arra gondoltam,hogy nem adom meg a lakcímem és nem a saját nevemen mutatkozok be.
2023. márc. 19. 10:42
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

Ne hazudj nekik.

Ne mutatkozz be. Mondd meg, hogy csak nézelődni jöttél.

Mindaddig barátságosak lesznek, amíg úgy néz ki, megtérhetsz.

2023. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
Én nem mennék oda még álnévvel sem, mert rettentő nehéz lerázni őket, előbb-utóbb beszippantanak!
2023. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 SIDLER22 ***** válasza:
75%

2-es válasz vagyok (10:15)

Amúgy le lehet Őket rázni csak sok ember fél megmondani, hogy ne keressék többet. Inkább keresik a kifogásokat, hogy "most épp nem érek rá" meg "hát talán legközelebb". Ilyen válaszok mellett meg ne csodálkozzon senki ha újralátogatják.

Bemehetsz nyugodtan ha akarsz. Senkit nem fogsz zavarni. Lehet hozzád se szólnak. Mondjuk biztos meg fognak bámulni, hogy kiez az új ember itt a nyuggerek klubjában, de hivatalosan bemehetsz bármelyik előadásukra és hallgathatod.

2023. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!