Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Dombi Ferenc. "1993 és 2002...

Dombi Ferenc. "1993 és 2002 között Jézus Urunk válaszokat adott írásban feltett kérdésekre egy magyar katolikus papon keresztül." Ki van most Dombi Ferenchez hasonlóan Jézus Krisztustól üzeneteket kapó valaki?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 02:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Dombi Ferenc már megválaszolta azokat a kérdéseket, amiket itt feltesznek a szenvedés és szeretet témakörben azok akik kétkedve Isten szeretetében.


Mindig van egy, és lesz egy vakaki, aki továbbviszi

Krisztus szavát, és ez így is lesz amíg világ a világ.

2023. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ki ő jelenleg?
2023. ápr. 16. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy eretnek katolikus pap, akit felfüggesztettek, mert hamisan dolgokat tanított. Ha jól tudom, már nem él. Remélem, hogy halála előtt megtért és megbánta azt a sok ördögi félrevezetést, amit elhintett.
2023. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az életrajza érdekel, nem is ez a kérdés.
2023. ápr. 16. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt vagyok.

Viccen kívül. Itt vagyok.

Nem hagylak árván titeket. Ezt ígértem. Elküldöm a Vígasztalót, ezt ígértem.

Újra és újra és újra elküldöm a vígasztalót. Itt vagyok. Nem kell, hogy láss, nem ítélhetsz test szerint. Ugyan hol válaszolnék ma, ha nem ezen az oldalon?

Miért gondolod, hogy nem jövök el ide válaszolni, ahol kérdései vannak az embereknek?

Bizony, bizony, itt vagyok, én vagyok az, ne féljetek, hanem higgyetek.

2023. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

U.i.: nem kell se a pénzetek, sem a posta költség, mert itt vagyok és amig ez az oldal lesz, addig újra és újra eljövök.

A bárányok pedig felismerik a jó pásztor hangját.

2023. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Újra és újra és újra elküldöm a vígasztalót."

Ha egyszer elküldte Jézus a Szentlelket, akkor nem kell újra és újra küldenie, mert lehet aki később jön újra, s újra, az a hazugság lelke, a sátán. :(

2023. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyümölcseikről ismeritek meg őket.

Mit ad? reményt vagy félelmet? Elmélyíti a hitet vagy kételyt ébreszt?

Összeegyeztethető-e a szentírással és a mai korral vagy sem?

Krisztusnak pedig jelenleg nem egy teste van, hanem megszámlálhatatlan. Mert aki önként adja magát, szabadidejét, elmélyét és testét Krisztus szolgálatába, akkor az már az Ő teste és rajta ott van a szent lelke.

2023. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!