Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet a Hit Gyülekezete...

Hogyan lehet a Hit Gyülekezete tagja lenni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 17:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
24%

Elmész a Hit Gyülekezet Bp.X.Gyömrői út 69-be a szombati Istentiszteletére


És befogadod a szívedbe Jézust-ott a szolgálók végig vezetnek a megszentelődés folyamatán..


Nem kell fizetni semmit, nincs belépő, elég sokan vannak, úgy hogy nem jó késni.. De bármelyik emberhez odafordulsz, akár gyermekes az illető, akár egyedül van, megmondod, hogy szeretnél megtérni vezessenek, akkor vezetni fognak, helyet keresnek neked, és segítenek, amig a Megtérés el nem kezdődik, a Pásztor meg úgyis fog szólni amikor elindul a folyamat, meg végig.. Fordulj bárkihez aki ott van, segíteni fognak.. Családok is szoktak együtt megtérni, nagyszülők is, férj-feleség egyszerre.. egyénileg is, szóval vegyesen.


Az Úr áldjon meg téged, és adjon örző-védő angyalokat és szolgálókat melléd, hogy el tudj jutni a megszentelődés teljes folyatában végig:)


ui: Kelleni fognak az angyalok, ezt majd magad is tapasztalod, mert rengeteg akadályoztatás lesz, főleg ha erős elhívásod van.. Ilyenkor szokott lerobbani a kocsi, elromlik valami, elalszol stb..

2023. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
10%

Szombat 18:00 óra az Istentisztelet kezdete.


A szerdaira akkor menj, ha már megtértél.

2023. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
35%

Ha más településen élsz akkor pedig a honlapontalálható elérhetőségek egyikét kiválasztod, és információt kérsz telefonon, hogy mikor lesz megtérés-és mész. A folyamat ugyan ez.


[link]

2023. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
16%
És még mindig nincs belépő:DD és nem is lesz:)
2023. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
81%
Az elsőnek igaza van abban, hogy konkrét belépő nincs, de ennek ellenére készülj sok pénzzel, mert egy kb.30-45 perces beszédben fogják elmondani, hogy ha nem adakozol, akkor meglopod az Urat stb. Utána mennek körbe a kosarak. Nem nézi senki, hogy adsz-e és mennyit, de a nyomás elég nagy.
2023. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
35%
5 ez sem igaz:) Mert mindig első a megtérés, és csak utána jön bármi, és semmi nem kötelező. Nem kötelező adni.. Ha akar ad, ha nem akar nem ad..
2023. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
90%
Olvasd már vissza, amit írtam. Én is kihangsúlyoztam, hogy technikailag nem kötelező, és senki nem nézi, adsz-e vagy sem. De azt azért remélem, te se tagadod, hogy minden alkalommal NAGYON HOSSZAN győzködnek arról, hogy mélyen nyúlj a zsebedbe.
2023. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
22%

És lőn csoda, most kaptam az üzenetet:


"Kedves Barátunk"


Örömmel értesítünk, hogy 2023.04.22 szombaton 10 órától psztorlási napra, és 14 órától vízkeresztségre kerül majd sor a Hit Parkban:)


Szeretettel várunk minden érdeklődőt! "


Tehát aki szeretné befogadni az Urat az most egy tökéletes időben megtud keresztelkedni. A keresztelésen van lehetőség a megtérésre, amennyiben esetleg még nem volt része valakinek benne:)



Mi ez ha nem csoda?:DD

2023. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lenne már csoda, minimum havonta van ilyen rendezvény. :) Legalábbis amikor én jártam oda 10-15 éve, akkor így volt. A csodához azért nekem kicsit több kell.
2023. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
83%

"Mi ez ha nem csoda?:DD"

Csapda :D Látod, még e két szó kicsit hasonlít is. Gondolom az se csoda, hogy egy csóró taxisból milliárdos oligarcha lett és egy hitgyüli nevű bizniszszektát vezet.

2023. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!