Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tradicionista keresztények!...

Tradicionista keresztények! Mit szóltok a pápalátogatáshoz?

Figyelt kérdés

Elsősorban katolikusk.


Én bevallom szerettem volna már az első látogatását nagy lelkesedéssel megélni, de aztán covid meg minden.


Minimálisan követtem most a dolgokat, kb. csak hír címeket olvastam el.


Olvastam valami olyat hogy a szivárványcsaládokról szóló idézettel fényképezkedett a kormányfővel vagy mi.

Most ez komoly?


Ezért kellett idejönnie?


Aki meg tudja, hogy mi a tradició, az mit gondol erről az egyénről?


Katolikusként akárki a pápa, imádkozni kell érte, meg követni, hallgatni rá, mert Ő a megválasztott pápa, Isten földi helytartója.


De ez most komoly? Ilyen alak?



2023. ápr. 29. 12:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Amúgy mielőtt félreértenétek nem a szivárványcsaládos mizé a bajom. HA igaz.

Ez már csak igazán vanília reszelék a csoki mellé.

2023. ápr. 29. 12:31
 2/20 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 29. 12:36
 3/20 Lucifer-666 ***** válasza:
A család az család kifejezés mi a problémád? Most komolyan, te mi olvastál ki ebből a cikkből?
2023. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja elnézést a szalagcímet olvastam félre.
2023. ápr. 29. 13:01
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

Megjött a sátán helytartója, a sok agymosott hívő mag azt hiszi, hogy Isten nevében van itt. Pedig ő egy báránybőrbe bújt farkas.

Csak nézzétek meg mit művel a vatikáni bank és kiket is szolgál valójában!

2023. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
A tradicionalista katolikusok nem fogadják el a II. vatikáni zsinat utáni egyházpolitikai irányt.
2023. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

"De ez most komoly? Ilyen alak?"

Miért? Milyen alak?

Azt vettem észre, hogy sok katolikust zavar, hogy a pápa túl krisztusi. De az ilyen "katolikusoknak" inkább magukba kellene szállni, hogy ők miért nem krisztusiak annyira?

2023. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

Kedves kérdező, jószándékkal mondom, hogy nem értem egész pontosan a kérdésed. A katolikus emberek elismerik a mindenkori pápa szerepét és tisztelik őt, a szavait elfogadják, a tanácsait a mindennapi életükbe igyekeznek beépíteni. Ha a pápa szivárvány családdal, meleg emberrel, bevándorlóval, akárkivel fotózkodik, annak lehet üzenet értéke.

Ezzel egy keresztény (aki nem katolikus) egyetérthet vagy nem. Ha te konkrétan nem is értesz egyet vele, valamilyen okból, akkor sem értem, miért ócsárolod a pápát, aki egy tradicionális egyház legfőbb képviselője.

A miniszterelnökkel azért találkozott, mert Magyarország fogadta őt, Orbán Viktor jelenleg Magyarországot képviselte. Független attól, hogy te vagy én milyen véleménnyel vagyunk a kormánypártokról.

Azt azért megírhatnád, hogy neked konkrétan mi a bajod azzal (vanilia-reszelék), ha a pápa mondjuk szivárvány családdal fényképezkedik, és hogy miért bőszít fel téged ennyire.

2023. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Legalább Budavárit kiengedték, más haszna nem volt.
2023. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#7


Ha szerinted ez a pápa túl krisztusi, akkor nincs miről beszélni.

2023. ápr. 29. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!