Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Csíksomlyói pápalátogatásra...

A Csíksomlyói pápalátogatásra a jegyek mikor érkeznek meg? Van olyan aki már megkapta?

Figyelt kérdés
Március 2-án regisztráltam egyénibe, még nem kaptam meg, június 1-ig van kevesebb mint 1 hónap, az email címet jól adtam meg, megjött a visszaigazoló email a regisztráció után közvetlenül. Megfogom kapni időbe?
2019. máj. 7. 11:40
 1/3 lilla64 ***** válasza:

Még a csikszeredai ismerőseim se kapták meg.

Éllitólag nem olyan nagy az érdeklődés mint ahogy várták,most már regisztráció nélkül is lehet menni

2019. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A regisztráció nélküliséget én is olvastam, de akkor ugye távolról lehet majd látni. Akkor ezek szerint még időben vagyunk, gondolom hamarosan küldik.
2019. máj. 7. 12:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld. Most olvastam, hogy május 15-20 között küldik a jegyeket emailben a link szerint.


[link]

2019. máj. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!